Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10589105, w wrześniu 34288, dziś 63; on-line: 128

Echo Darłowa

Wszystko o nieruchomościach do zbycia – www.nieruchomosci.darlowo.pl

Od kilku dni dostępne są na portalu internetowym miasta Darłowa wydzielone strony, zawierające komplet informacji o miejskich nieruchomościach przeznaczonych do sprzedaży. W informacjach o terenie podane są oznaczenia nieruchomości w ewidencji gruntów, jej powierzchnia, adres oraz do kogo należy nieruchomość. Adres uzupełniony jest o dwa zdjęcia nieruchomości: satelitarne i z lotu ptaka. Daje to zainteresowanemu pogląd na umiejscowienie działki i w pełni uwidacznia walory położenia. Dla każdej nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży zamieszczona jest pełna charakterystyka.  Możemy się z niej dowiedzieć czy nieruchomość jest zabudowana, jaka jest dostępność komunikacyjna, jaki jest stopień uzbrojenia terenu. Czy jest tam kanalizacja sanitarna podłączona do oczyszczalni ścieków, woda, sieć gazowa, energia elektryczna. Ponadto podane jest przeznaczenie tego miejsca jakie jest zapisane w miejscowym planie  zagospodarowania przestrzennego miasta. Oczywiście nie brak tam również informacji o cenie wywoławczej oraz o dacie przetargu. Inwestor może  kontaktować się bezpośrednio z pracownikiem referatu gospodarki gruntami i planowania za pomocą formularza kontaktowego.

Z kilkudniowej obserwacji statystyki odwiedzin tych stron internetowych można powiedzieć, że znacznie wzrosło zainteresowanie podanymi informacjami przez potencjalnych nabywców i przyszłych inwestorów. Szczególne zainteresowanie budzą nieruchomości położone najbliżej morza. Większe zainteresowanie da się przeliczyć na wzrost wylicytowanych cen nieruchomości podczas nieograniczonych przetargów. Aktualnie zamieszczono kompedium informacji o 25 nieruchomościach.

Jak znaleźć te strony? Wystarczy w wyszukiwarce napisać www.nieruchomosci.darlowo.pl i automatycznie pokazują się nam stosowne strony internetowe. Można także zaprenumerować bezpłatnie drogą internetową biuletyn informacyjny na temat komunalnych nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży w Darłowie i jej nadmorskiej dzielnicy Darłówku. Twórcami  wydzielonych stron internetowych są informatycy Ł. Kupracz i G. Chmielecki, a szatę graficzną opracował referat promocji i współpracy zagranicznej.

 

L. W.
Darłowo, ED 9/2007

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl