Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 9750168, w maju 9674, dziś 745; on-line: 174

Echo Darłowa

Zakończono remont i modernizację w Trójce

W poniedziałek 10 października odebrano zakończone kilka dni wcześniej prace remontowe w Szkole Podstawowej Nr 3 im Żołnierzy WOP w Darłowie. Intensywne prace remontowe i modernizacyjne trwały blisko dwa miesiące i obejmowały głównie: rozbudowę 6 sanitariatów na parterze i piętrze, w tym przystosowanie trzech toalet dla sześciolatków, wykonanie trzech nowych sanitariatów, w tym jednego dla osób niepełnosprawnych oraz remont sali gimnastycznej.

We wszystkich toaletach wymieniono drzwi główne wejściowe na nowe szersze. Trzy istniejące toalety na wysokim parterze zostały rozbudowane o dodatkowe 5 kabin i 11 umywalek oraz dostosowane do potrzeb dzieci sześcioletnich. Toalety na piętrze również rozbudowano tworząc 4 nowe kabiny, 2 pisuary oraz 11 nowych umywalek. Ponadto na parterze, w miejscu dotychczasowych pomieszczeń gospodarczych utworzono 3 nowe toalety, w tym jedną dostosowaną dla potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Wszystkie toalety wyłożone zostały kolorowymi płytkami ściennymi i podłogowymi.

W sali gimnastycznej wymieniono przede wszystkim wykładzinę sportową na spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewnia nas dyrektor szkoły Andrzej Protasewicz. Remontowi poddano także ściany, wzmocniono tynki i pomalowano powierzchnię. W odnowionej sali wymieniono również sprzęt sportowy. Remont znacząco poprawił warunki dla uczniów, a szczególnie dla sześciolatków i osób niepełnosprawnych. Sala gimnastyczna wygląda jak nowa i znakomitymi warunkami przyciąga wszystkich na bezpieczne i komfortowe zajęcia WF oraz uprawianie sportów halowych. Teraz Szkoła Podstawowa Nr 3 jest gotowa do przyjęcia od przyszłego roku większej liczby uczniów w związku z reformą MEN - obowiązek szkolny dla dzieci sześcioletnich.

Wszystkie prace remontowe wykonał Zakład Ogólnobudowlany Andrzeja Starzyńskiego za kwotę 100.065 zł.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl