Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10059458, w czerwcu 36148, dziś 435; on-line: 217

Echo Darłowa

Weź udział w biegu z okazji święta flagi

Powszechną akceptacją wśród świąt państwowych cieszy się w społeczeństwie Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzone, co roku 2 maja. Ustanowione 12 lutego 2004 święto, wskazuje, że są w społeczeństwie pewne wartości, które bez względu na zapatrywania polityczne, religijne i społeczne jednoczą nas Polaków. Tą wartością są barwy narodowe, godło i hymn.

Od paru lat do tradycji wchodzi wspólne obchodzenie Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej przez dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Darłowa. W ramach tego święta przyjął się zwyczaj wspólnego przebiegnięcia odcinka między Placem Kościuszki, na którym odbędzie się prezentacja uczestników, przedstawienie trasy biegu, rozgrzewka, a Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Pomniku Tysiąclecia, przy którym każdy z uczestników otrzyma artykuły regenerujące. Tam też wszyscy będą mieli możliwość utrwalenia swojego udziału w święcie w zbiorowej fotografii.

W tym  roku w środę 2 maja również będziemy czcili nasze znaki narodowe wspólnym biegiem rekreacyjnym ulicami Darłowa. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, zawodników klubów, członków organizacji pozarządowych i mieszkańców do wzięcia udziału w tej patriotycznej imprezie najlepiej w biało czerwonych strojach. Start do czwartego Darłowskiego Biegu Flagi z Placu T. Kościuszki nastąpi o godz. 10.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 4/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl