Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10059494, w czerwcu 36210, dziś 497; on-line: 255

Echo Darłowa

PREMIERA TELEDYSKU WOLONTARIUSZ - relacja

26 kwietnia 2012 roku przy sali pełnej publiczności odbyła się oficjalna Premiera Teledysku Wolontariusz do muzyki Zespołu SAMI. Wideoklip jest wspólnym dziełem bohaterów i twórców (wolontariuszy Darłowskiego Centrum Wolontariatu) akcji pn. Projekt SAMI.   W trwającym 4 minuty teledysku wystąpiło indywidualnie około 150 osób w różnym wieku, które reprezentują Kluby Wolontariusza działające w Darłowie i okolicach. Dodatkowo do projektu zaproszono przedstawicielki działającego w mieście klubu Amazonki oraz klub Emeryta, a także darłowski oddział WOPR Powiatu Sławieńskiego z siedzibą w Darłowie. Stowarzyszenia te aktywnie wspierają niemalże wszystkie akcje wolontarystyczne organizowane przez DCW.

W trwającej blisko 40 minut Premierze, na wstępie zapoznano widzów z główną ideą Projektu Sami - czyli kampanią promocyjną na rzecz pozyskiwania środków z 1% podatku. Następnie przedstawiono twórców i bohaterów akcji i zaprezentowano po raz pierwszy Teledysk Wolontariusz. Wzruszeni, i zaskoczeni efektem końcowym widzowie swoje uznanie wyrazili gromkimi brawami i owacjami na stojąco. Tuż po tym, na scenie pojawiło się blisko 60 wolontariuszy, którzy na żywo odśpiewali utwór Zespołu SAMI zarażając pozytywną energią przybyłych gości. Na koniec, w krótkim filmie pokazano w jaki sposób powstawał teledysk, jak dużą kreatywnością, zaangażowaniem i oddaniem wykazali się bohaterowie klipu - 19 marca 2012, kiedy to kręcone były ujęcia do teledysku. Przypomnijmy, że zdjęcia do wideoklipu były realizowane w Gościńcu Darłowo dzięki uprzejmości państwa Jolanty i Stanisława Ślązaków - właścicieli obiektu.

Wykonawcą teledysku jest Agencja Reklamowa - Dom Produkcyjny KREATYWNIE.ORG - Marcin Golik z Koszalina.  Autorem pomysłu kampanii promocyjnej na rzecz idei przekazywania 1% podatku na Darłowskie Centrum Wolontariatu jest Magdalena Burduk, która wraz z Dorotą Kuriatą (prezes DCW) wcieliły ją w życie.

 

Wszelkie informacje na temat Projektu SAMI dostępne są na oficjalnej stronie internetowej, którą wykonał Grzegorz Chmielecki - GCL.PL - www.sami.darlowo.pl

 

300 wolontariuszy, 1 cel - Teledysk Wolontariusz (SAMI) to trzeba zobaczyć! Zapraszamy do oglądania:

http://youtu.be/L_fZRlyALCc

 

Zapraszamy także do polubienia nas na facebook'u - www.facebook.com/SAMIdarlowo

 

Magdalena Burduk
Darłowo, ED 4/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl