Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 9750215, w maju 9674, dziś 745; on-line: 221

Echo Darłowa

Jedne z nagrodzonych prac w konkursie na zamku

Twórczość młodych w zamku

W darłowskim Muzeum odbyły się rejonowe eliminacje w Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.  
Startowało 54 młodych twórców reprezentujących 5 zespołów plastycznych z placówek oświatowych  powiatu sławieńskiego.
W kategorii wiekowej 8  11 lat  - I nagroda przypadła  Karolowi Kaczyńskiemu ( SP nr 4 Darłowo  instruktor M. Osmańska ), równorzędne  II   miejsce przyznano Sandrze Lepak ( SP nr 3 Darłowo  - instruktor E. Juszczyk)  i Krzysztofowi Piłatowi (SP  Kopnica- instruktor A. Zbrojewska , jedyny wierny uczestnik konkursów z gminy Darłowo ), III miejsce zajęła Kinga Antosik ( SP Kopnica -  A. Antosik).
Wyróżnienia  przyznano następującym osobom: Patryk Kopciński (SP4-Darłowo  B. Tatuśko), Monika Zielonka(SP Kopnica- A. Redlichowska)- Paweł Wasyluk - Marta Grzelakowska  Mateusz Wójcikowski (SP3  E.Juszczak), Klaudia Grabias (Ośrodek Szkolno  Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Sławnie  instruktor W.Matuszak), Karol Lipiński (SP4 Darłowo- B.Tatuśko). W kategorii 12-14 lat: I miejsce równorzędnie zajęły Karolina Skórska (SP3 Darłowo_ E.Juszczyk) i Anna Dymianiuk (Pracownia „Gobelin” przy Klubie Garnizonowym  Instruktor B. Wojtukiewicz), II miejsce Anna Piłat (SP Kopnica  A. Zbrojewska), równorzędne III miejsce Sylwia Lewandowska (OSW dla Dzieci Niesłyszących w Sławnie  W. Matuszak) i Iza Chudycka (SP4 Darłowo  M. Osmańska).
W tej kategorii również przyznano wyróżnienia, które otrzymali: Karol Ryngwelski, Nela Dudek, Patryk Adamczyk
i Martyna Bielska (OSW dla Dzieci Niesłyszących  w Sławnie  W. Matuszak). W kategorii Wiekowej 15 - 17 lat nagrody otrzymali: I  Karol Fiuk, II Ada Biela (obydwoje z Pracowni „Gobelin”  instruktor B. Wojtukiewicz), III  Agnieszka Abramowicz (OSW dla Dzieci Niesłyszących w Sławnie  instruktor W. Matuszak). Wszystkim bardzo serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

Renata Potomska
Darłowo, ED 4/2002

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl