Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 12104588, w sierpniu 10790, dziś 373; on-line: 90

Echo Darłowa

Wystąp o wsparcie dla swego stowarzyszenia

Przypominamy - tylko do końca września 2008 r. wszelkiego rodzaju stowarzyszenia i organizacje pozarządowe mogą składać wnioski na Regionalny Konkurs Grantowy ogłoszony w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności:  „Równać Szanse”. Program jest administrowany przez Polską Fundacje Dzieci i Młodzieży.

Projekty realizowane w jego ramach mają służyć wspieraniu młodzieży z małych miejscowości w zwiększaniu szans na udany start w dorosłość, ale także mają stać się szansą rozwoju dla organizacji realizujących projekty. Chcemy, żeby dzięki realizacji projektów organizacje i inne podmioty umocniły swoje pozycje w środowisku, zyskały nowych partnerów i nowe doświadczenia, które posłużą ulepszeniu form pracy z młodzieżą. W konkursie o dotację do 7000 zł mogą się ubiegać organizacje pozarządowe zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji, domy kultury i biblioteki z miejscowości liczących mniej niż 20 tys. mieszkańców

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z zasadami konkursu grantowego, które można pobrać ze strony http://www.rownacszanse.pl/strona.php?p=568 klikając w jedną ze znajdujących się poniżej ikon (do wyboru są dwa formaty plików .doc i .pdf). Znajdują się tam materiały promocyjne i przykład opracowania wniosku. W zasadach konkursu znajdują się informacje o ogólnym celu Programu i szczegółowych celach konkursu, o tym, jakie podmioty mogą ubiegać się o dotację, charakterze oferowanego wsparcia, typie potencjalnych odbiorców i warunkach wzięcia udziału w konkursie. Zasady zawierają także szczegółowy harmonogram Regionalnego Konkursu Grantowego. Termin składania wniosków mija 1 października 2008 roku!

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl