Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Pierwszy po prawej stronie Shihan Sem Schilt i Sensei Dariusz Winiarski

SEMINARIUM ASHIHARA KARATE DLA CZARNYCH PASÓW

W dniach 20 - 21 września 2008 r. w Zuidlaren w Holandii odbyło się Seminarium Ashihara International Karate Organisation (AIKO) z udziałem 20 czarnych pasów z Niemiec, Polski i Holandii.                                                                                                                                                                 Zajęcia prowadzili wybitni eksperci Ashihara KarateHansi Dave Jonkers 9 Dan (Prezydent & Dyrektor Techniczny AIKO) i słynny Shihan Sem Schilt 6 Dan - trzy krotny mistrz świata K 1.

Wśród zaproszonych uczestników był - Sensei Dariusz Winiarski, który na obozie reprezentował Polską Organizację Ashihara Karate (POAK) i Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie.

Zajęcia odbywały się 4 razy dziennie i były niezwykle wyczerpujące, ale dające wszystkim ćwiczącym wiele satysfakcji. Przez cały czas panowała miła i przyjacielska atmosfera.

Program techniczny seminarium obejmował techniki i kombinacje walki w formule Full Contact i K1, techniki na tarczach i z partnerem oraz rzuty, dźwignie i duszenia. Wiele miejsca na obozie poświęcono na nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystaniu uników i łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami.  

Pobyt w Holandii dostarczył wiele wrażeń, owocnych treningów, spotkań towarzyskich i nowych znajomości.

Kolejne tego typu szkolenie Ashihara Karate odbędzie się w Holandii w dniach 20-22 lutego 2009 roku podczas zimowego obozu.                                         

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie – zaprasza na treningi w małej sali Szkoły Podstawowej nr 3 w: poniedziałki, środy, piątki o godz. 18.00 oraz na stronę: www.ashihara-karate.afr.pl.

 

Dariusz Winiarski
Darłowo, ED 10/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl