Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

W czasie obrad

Efekty nadzwyczajnej sesji RM

We wtorek 7 października 2008 r. w sali konferencyjnej miejskiego ratusza odbyła się XXI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Darłowie. Sesje nadzwyczajne zwołuje się w sprawach niecierpiących zwłoki.. Przedmiotem obrad były następujące sprawy:

  • Dokonano zmian w budżecie miasta na rok 2008, polegających na zwiększeniu dochodów i wydatków o kwotę 246.549 zł. Te pieniądze zostaną przeznaczone min na: remont drogi, przygotowanie nieruchomości do zbycia oraz na cztery programy operacyjne, dofinansowane ze środków UE.
  • Podjęto uchwałę w sprawie realizacji projektu „Cool School English Club” nr: POKL/1/9.5/08 współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. Na realizację tego celu dla Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego przeznaczono 48.260 zł,
  • Podjęto uchwałę w sprawie realizacji projektu „Zajęcia filmowo-dziennikarskie” nr: POKL/1/9.5/08 współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. Na realizację tego celu zaplanowano wydatki w kwocie 48.400 zł

Ponadto kwotę 50 tys. zł przeznaczono na budowę partnerskiego dialogu społecznego w ramach projektu „Kapitał ludzki” - „Współpraca się opłaca”  oraz 48.090 zł   w ramach tego samego programu na aktywność zawodową w praktyce. Podjecie tych uchwał umożliwiło przyjęcie dotacji i dofinansowania oraz pozwoliło na uruchomienie niezbędnych środków na realizację tych uchwał.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl