Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Sumo-grappling

OKRĘGOWY TURNIEJ ASHIHARA KARATE - Darłówko 12.10.2008 r.

W dniu 12.10.2008 roku w hali sportowej Ośrodka Wczasowego,, Róża Wiatrów,, w Darlówku odbyły się Okręgowy Turniej Ashihara Karate.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał prezes - Polskiej Organizacji Ashihara Karate (POAK) - Sensei Dariusz Winiarski z Darłowa. Po prezentacji startujących zawodników rozpoczęła się rywalizacja, która dostarczyła kibicom dużo emocji. Zawody rozegrano w konkurencji Kihon (prosty układ Ashihara Karate), Sumo - Grappling (połączenie zapasów z sumo), w pięciu kategoriach wiekowych oraz konkurencji Tameshiwari - łamania dachówek w kategorii seniorów. Większość pojedynków stała na dobrym poziomie sportowym, a zawodnicy zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne. Szczególne emocje towarzyszyły walkom finałowym w konkurencji Sumo - Grappling, a zgromadzona publiczność brawami nagradzała udane akcje zawodników. Innymi atrakcjami turnieju były pokazy technik karate na tarczy w wykonaniu najmłodszych zawodników z Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie.
Turniej był adresowany przede wszystkim do sportowców nowej generacji, a większość zawodników startowała po raz pierwszy w zawodach.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został - Wiktor Jankowski ze Słupska, a najlepszą zawodniczką - Dominika Grylewicz z Bukowa Morskiego. Specjalną nagrodę za waleczność i hart ducha otrzymał - Wiktor Wenta ze Słupska. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła ekipa Słupskiego Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu przed Darłowem i Bukowem Morskim.
Głównym sponsorem zawodów był Ośrodka Wczasowego "Róża Wiatrów".
Turniej był sprawdzianem formy dla zawodników przed czekającym ich w grudniu VIII Pucharem Pomorza Ashihara Karate w Słupsku.

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - zaprasza na treningi w małej sali Szkoły Podstawowej nr 3 w: poniedziałki, środy i piątki godz. 18.00. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie klubu: www.ashihara-karate.afr.pl.

 

Dariusz Winiarski
Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie
Darłowo, ED 10/2008

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl