Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Tegoroczny konkurs na najpiękniej utrzymaną posesję przy domku jednorodzinnym wygrała Renata Potomska, ul. Moniuszki 8

Nagrody za kwiaty i urządzanie ogrodów

Rozstrzygnięto trzeci konkurs na najładniejszą posesję i najpiękniejsze balkony. Jury pod przewodnictwem Waldemara Mitala  przewodniczącego Komisji Gospodarki Miejskiej i Morskiej wydało werdykt. W kategorii na najładniej zagospodarowany teren wokół wielorodzinnego domu mieszkalnego przyznano dwie nagrody. Pierwszą nagrodę w wysokości 2000 zł otrzymała Wojskowa Administracja Mieszkań za ładnie zagospodarowany teren przy bloku nr 16, położonym przy ulicy Henryka Wieniawskiego. Drugą nagrodę w wysokości 1000 zł. zdobył teren zagospodarowany przez mieszkańców bloku nr 7 przy ul. Wyspiańskiego.
W kategorii na najładniej zagospodarowaną posesję wokół domu jednorodzinnego zwycięstwo i nagrodę rzeczową o wartości 500 zł. otrzymała Renata Potomska. Nagrodzona posesja znajduje się przy ulicy Moniuszki 8. Drugą nagrodę o wartości 300zł przyznano Mariuszowi Zaranowskiemu za znakomite utrzymanie posesji znajdującej się przy ulicy Marynarskiej nr 36. Trzecie miejsce w tej konkurencji wraz z nagrodą o wartości 200 zł zajęła posesja, należąca do Małgorzaty i Bogusława Bagnuckich, położona przy ulicy Boya Żeleńskiego 8.
W kategorii na najładniej ukwiecony balkon komisja konkursowa przyznała cztery nagrody. Pierwszą o wartości 150 zł otrzymali Jadwiga i Rudolf Budzarowie za najpiękniejszy balkon w mieście położony przy ul. H. Sawickiej 3a/5. Drugą nagrodę o wartości 125 zł dostała Zdzisława Byrwa za ukwiecony balkon położony przy ul. Królowej Jadwigi 22/23. Trzecią nagrodę w tej samej wysokości co druga zdobyła Danuta Fabiańska za balkon w bloku przy ul. K.Jadwigi 9B/1. Czwarta nagroda w wysokości 100 zł przypadła Halinie Janczyszyn za balkon przy ul K. Jadwigi 5F/1. Poza nagrodami komisja przyznała wyróżnienia; Marii Karskiej, Przedsiębiorstwu - „Drobdar”, Markowi Wiernickiemu, Klasztorowi Ojców Franciszkanów, Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” i Leszkowi Mitalowi (ul. Rzemieślnicza).
 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2002

Klasztor O. Franciszkanów i jego ukwiecone oknaTeren przy bloku przy ul. Wieniawskiego 16Część nagrodzonej posesji, należącej do Renaty Potomskiej

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl