Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Rusza pogotowie naukowe

Z dniem 3 marca 2009 r. rusza w Darłowie pogotowie naukowe zorganizowane prze Darłowskie Centrum Wolontariatu

Jak nas informuje pełnomocnik burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Dorota Kuriata dwa razy w tygodniu we wtorki i w czwartki w godz. 16 - 18. począwszy od 3 marca 2009 r. w siedzibie Caritasu Parafii pw. M.B. Częstochowskiej w Darłowie będą się odbywać bezpłatne konsultacje, korepetycje i pomoc w odrabianiu lekcji. Wszyscy chętni uczniowie, którzy chcą skorzystać z tego typu pomocy powinni przybyć do świetlicy Caritasu przy ul. Wenedów, gdzie pod opieką starszych osób, nauczycieli i wolontariuszy będą mogli odrabiać lekcje i uzupełnić braki w wiadomościach. Dotyczy to przede wszystkim uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcieliby skorzystać z tego typu pomocy proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr telefonu 781830005.

Zajęcia prowadzone będą przez wolontariuszy Szkolnych Klubów Wolontariatu i nauczycieli, którzy bezinteresownie, poświęcają swój czas pomagając dzieciom i młodzieży. Jeśli masz kłopoty w nauce, nie radzisz sobie sam, nie stać Cię na płatne korepetycje- PRZYJDŹ! Twoje koleżanki i koledzy czekają na Ciebie z pomocą. Możesz liczyć na pomoc z wielu przedmiotów. Pamiętaj! Nie jesteś sam.

Pogotowie naukowe prowadzone będzie przy współpracy Darłowskiego Centrum Wolontariatu, Caritas Parafii p.w. M.B. Częstochowskiej oraz Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Darłowie. 

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 2/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl