Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Wystawa Polki z Düsseldorf

W Bibliotece Miejskiej im. A. Osieckiej w Darłowie przy ul. Wieniawskiego 19c otwarto 13 marca 2009 r. wystawę prac plastycznych Pauliny Feicht. Artystka prezentuje na niej swoje szkice, grafiki i ilustracje.

O sobie mówi „Urodziłam się w roku 1975 w Pabianicach. Mając 13 lat wyjechałam z rodzicami do Düsseldorfu. Od dziecka lubiłam malować i rysować., Przykładem były moje starsze siostry, każda z nich zajmuje się sztuką, brat jest muzykiem.Mając 16 lat poważnie zajęłam się malarstwem, odkryłam swoją pasję.Miałam wiele wystaw w Düsseldorfie. Pracowałam tam w Firmie reklamowej „Cittadino Medien“.Studiowałam Design (kierunek: Grafika) w Krefeld na Hochschule Niederrhein u prof. Wörfel.Brałam udział jako VJ (Visual Jockey) na koncertach zespołu „SPA“ z Düsseldorfu.Ozdabiałam freskami z siostrą Dorotą Feicht ściany w kościele w Słowinie.W roku 2007 osiedliłam się w Słowinie, gdzie prowadzę Galerię “MIZUMI“. Nazwa 'Mizumi' znaczy jezioro (po japońsku),jest to także imię mojej córki, która mnie najwięcej inspiruje”.

Na wystawie w darłowskiej  Bibliotece w Darłowie artystka prezentuje „prace -ilustracje“.Większość z nich to jej pierwsze pomysły-projekty, jakie zawsze robi przed rozpoczęciem malowania obrazu olejnego. Są to prace wykonane techniką farby olejnej na papierze,akwarele, tusz, tempera, ołówek, pastele suche/olejne -  na papierze ryżowym. Artystka zajmuje się również rzeźbą, animacją, grafiką reklamową i artystyczną, ilustracją ....

Wystawę będzie można oglądać do końca marca br.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2009

Paulina Feicht

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl