Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Sesja z absolutorium

W czwartek 23 kwietnia 2008 r. o godz. 10 w darłowskim ratuszu rozpocznie się XXX sesja Rady Miejskiej.  Porządek obrad RM obejmuje 23 punkty. Na początku radni zapoznają się ze sprawozdaniem burmistrza Arkadiusza Klimowicza z działań podejmowanych w okresie pomiędzy sesjami. Następnie dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury przedstawi sprawozdanie z wykonania planu finansowego DOK za 2008 rok. Głównym tematem sesji będzie rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu miasta Darłowo za rok 2008 i udzielenie burmistrzowi absolutorium. Sprawozdanie ze swej działalności w Związku Miast i Gmin Morskich za 2008 r. przedstawi delegat miasta w tym związku Tomasz Bobin. W związku z budową ulic: Kopernika, Mickiewicza i Długiej zachodzi konieczność zaciągnięcia kredytu na finansowanie tych inwestycji radni podejmą stosowną uchwałę. Dalej radni zajmą się korektą i aktualizacją budżetu miasta na rok 2009. W kolejnym punkcie obrad radni wysłuchają sprawozdania burmistrza z realizacji uchwał Rady Miejskiej za rok 2008. Kolejne dwa projekty uchwał dotyczą planu przestrzennego zagospodarowania miasta.

W końcowej części sesji radni dokonają zmiany regulaminu wynagradzania nauczycieli oraz podejmą pakiet uchwał dotyczących dróg miejskich. Ponadto w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 7 czerwca br. zostaną ustalone nowe granice obwodów do głosowania. 

Jak zwykle na sesji w Trybunie Obywatelskiej będą mogli się wypowiedzieć mieszkańcy Darłowa i przedstawiciele zarządów osiedli.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 4/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl