Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

TV.Darlowo.pl

NOWOŚĆ - TV Darłowo

Darłowo posiada swego króla, niepowtarzalnego rybaka, jedyny wzdłuż linii brzegowej Polskiego Bałtyku zamek, swoją nadmorską dzielnicę, prognozę pogody a od dziś także swoją TV Darłowo.

Oficjalna strona internetowa Miasta Darłowo została wzbogacona o kolejną, nową i atrakcyjną zakładkę – TV Darłowo. Od tej chwili wszyscy posiadacze internetu,  za pośrednictwem komputera lub telefonu komórkowego, będą mogli oglądać za pośrednictwem specjalnej stacji on-line - TV Darłowo.

TV Darłowo to telewizja internetowa, w skład której wchodzą trzy kanały tematyczne: Filmowa Kronika Darłowa w skrócie FKD, Miejska Trasa Turystyczna - MTT oraz kanał Q+r czyli Kultura i Rozrywka. Pierwszy z nich będzie emitował programy, których tematyka najogólniej ujmując będzie dotyczyła spraw codziennych. Tu upubliczniony zostanie film zarówno  z realizacji nowej inwestycji w Darłowie jak również z relacją z pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Filmowa Kronika Darłowa to nic innego jak codzienne życie miasta i jego mieszkańców.

Zupełnie inny charakter z samego założenia posiada kanał MTT – czyli Miejska Trasa Turystyczna. Nazwa ta funkcjonuje nie od dziś i zdążyła się już zakorzenić w świadomości nie tylko Darłowiaków. Głównym zadaniem tego kanału będzie pokazanie Darłowa jako miasta z klimatem, pełnego uroków i zabytków. Sukcesywnie w kanale tym pojawiać się będą filmy, pokazujące w sposób ciekawy największy zabytkowy skarb Darłowa - jego dziedzictwo historyczne. W chwili obecnej można zobaczyć dwa z całej serii powstających programów o wizytówkach miasta Króla Eryka (Kościół Św. Gertrudy, Kościół NMP). Tu w rolę narratora wcielił się darłowski przewodnik – Leszek Walkiewicz.

Trzeci z kanałów tematycznych zarezerwowany został dla szeroko pojętej Kultury i Rozrywki. Można w nim obejrzeć relacje z największych wydarzeń mających miejsce w Darłowie, wakacyjnych event’ów, koncertów gwiazd czy transmisji  z Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Plażowej.

Zapraszamy do oglądania   www.tv.darlowo.pl lub za pośrednictwem portalu YouTube.com.

 

Magda Burduk
Urząd Miejski w Darłowie
Darłowo, ED 4/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl