Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Są z nich dumni

Tytuł najlepszego ucznia  w roku szkolnym 2008/2009   w Miejskim Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza zdobyła Joanna Prus osiągając średnią 5,87. Asia razem z Gabrielą Petrosyan niedawno w ramach programu „Opowiem ci o wolnej Polsce". w Zamku Królewskim w Warszawie, jako jedna z dwóch zakwalifikowanych reprezentacji z województwa zachodniopomorskiego przedstawiły pokaz multimedialny pod nazwą „Bo życie to najcenniejszy dar” opracowany na podstawie wywiadu z Walerią Kaczkowską – Klimczuk i jej przeżyć w okresie okupacji hitlerowskiej. Joanna Prus była również finalistką zachodniopomorskiego konkursu z języka angielskiego.

Grzegorz Grónert został w roku szkolnym 2008 /2009 laureatem Konkursu Języka Niemieckiego organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Aby zwyciężyć należało wykazać się nieprzeciętną najomością języka niemieckiego, niesamowitą kreatywnością i ogromnym aangażowaniem, mówi jego opiekunka Krystyna Ignaczak. Poza już wcześniej wymienionymi tegorocznymi finalistami konkursów byli jeszcze Natalia Grzebyk (języka niemieckiego), Aleksandra Charczuk (języka angielskiego), Urszula Śmigielska (polonistycznego), Kinga Ciechanowska (polonistycznego i biologicznego), Patryk Szwałek (informatycznego). W recytatorskim konkursie twórczości Karola Wojtyły I miejsce zdobyła Monika Byszewska, a II miejsce w konkursie poezji i piosenki lwowskiej w Koszalinie wywalczyła Agata Kowalewska, ddaje

        We współzawodnictwie o tytuł najlepszego sportowca szkoły śmiało można powiedzieć, że w mijającym roku szkolnym najlepszą była Weronika Figurska, która w lekkoatletycznych finałach wojewódzkich zajęła II miejsce w skoku wzwyż skacząc 155 cm. Weronika lubi sport, a szczególnie siatkówkę plażową, mówi jej opiekunka Agata Woźniak.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl