Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

WEEKENDOWE SZALEŃSTWO TVN-u

Miniony weekend, czyli przełom lipca i sierpnia, w Darłowie przebiegł pod hasłem Projektu Plaża. Sporty ekstremalne, świetna muzyka, nauka tańca, koncerty, całonocne Beach Party, spotkania z gwiazdami polskiej i zagranicznej muzyki… - to tylko niektóre z atrakcji, jakie w tym roku przygotował dla nas TVN. 

Już po raz trzeci opanowało nas szaleństwo Projektu Plaża, telewizyjnej stacji TVN. Od czwartku do niedzieli turyści, jak i mieszkańcy nie mieli prawa narzekać na nudę. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od gier na konsolach, poprzez mecze piłki plażowej, do próbowania swoich sił w sportach ekstremalnych. Z kolei dla tych, lubiących bierny wypoczynek przygotowane były liczne leżaki, hamaki i inne miejsca, w których mogli spokojnie oddawać się kąpielom słonecznym bądź w orzeźwiającym cieniu namiotów oglądać TVN. Jak zwykle, również, nie zabrakło świetnej muzyki. Już przed południem, w rytmach gorących plażowych hitów można było wziąć udział w przyspieszonych kursach tańca, pod okiem takich gwiazd jak: Rafał Maserak i Alessia Surowa, znani z „Tańca z Gwiazdami”, lub Wiola Fiuk i Marcin Mroziński, uczestnicy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz”. Za to kilka godzin później, od 21.00 rozpoczynało się szaleństwo na parkiecie TVN-owskiego miasteczka, które trwało do białego rana. Najlepsi DJ-e z całej Polski dbali o to, aby atmosfera była naprawdę gorąca, a bałtyckie Beach Party dorównywało poziomem tym rodem z Ibizy.

Nie zabrakło również gwiazd, które starały się uświetnić czas swoją obecnością. W tym roku na ulicach Darłowa i Darłówka spotkaliśmy między innymi: Tomasza Jacykowa – dbającego o strój turystów, którzy w końcu uwielbiają popełniać modowe wpadki; Rafała Bryndala – stojącego na straży dobrego humoru i Krzysztofa Kasowskiego, leadera zespołu „K.A.S.A.”. Poza wymienionymi już celebrytami, weekendowe noce rozgrzewały koncerty innych sław. W piętek gwiazdą sceny muzycznej na zachodniej plaży był znany i lubiany holender Jay Delano. Sobota była okazją spotkania się z muzyką i członkami zespołu „Blenders”. Nie zabrakło zwyciężczyni ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami” – Doroty Gardias-Skóry, która razem z Irkiem Bieleninnikiem wcieliła się w rolę prowadzącej.

Impreza nie mogła się nie udać. Pogoda była piękna, przez co atmosfera z godziny na godzinę robiła się coraz bardziej gorąca. Tego typu eventy to naprawdę świetna sprawa dla małej turystycznej miejscowości, jaką jest Darłowo. Śmiało można stwierdzić, że był to jeden z najlepszych weekendów tego lata. Miejmy nadzieję, że za rok ekipa TVN-u również nas odwiedzi i wciąż będzie udowadniać, że polskie miejscowości nadmorskie mogą być równie atrakcyjne jak te zagraniczne.

Głównym patronem i sponsorem Projektu Plaża jest Lech. Dla tych, którzy nie mogli bawić się osobiście w plażowym miasteczku, TVN przygotował relacje z wyjazdów. W sobotę i niedzielę (8 i 9 sierpnia), o godzinie 11.00 w programie „Projekt Plaża” można zobaczyć jak wypadło Darłowo; z kolei w czwartek (6 sierpnia) o godzinie 23.05 nasza miejscowość zostanie pokazana jako miejsce, w którym można się także świetnie bawić nocą.

 

ISz.
Darłowo, ED 8/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl