Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

BURSZYNOWA MISS POLSKI WYBRANA W DARŁÓWKU

W minioną sobotę, tj. 15 sierpnia na darłowskiej plaży przy hotelu Apollo odbył się finał czwartej edycji konkursu „Bursztynowa Miss Polski”.

Finalistki po pięciu etapach eliminacyjnych, które odbyły się w Świnoujściu, Pucku, Ustce, Jarosławcu i Mielnie, doczekały się rozstrzygnięcia w Darłowie. Najpiękniejszą została 19-letnia Anna Herda ze Słupska.

Cała impreza nie skończyła się oczywiście tylko na wyborach tej najpiękniejszej. Prezentacje kandydatek, w różnych kreacjach, przerywane były konkursami z udziałem publiczności, na przykład na najlepiej wykonaną piosenkę, i koncertami zespołów. Jako pierwsza, swoim głosem zachwycała Paulina Lenda – finalistka pierwszej edycji programu „Mam Talent”. Kolejną muzyczną atrakcją był zespół Volver, którego założycielem jest Tomek Lubert – znany wcześniej z powiązań z zespołem Virgin. Na deser, czyli po zwycięstwie Ani, jako gwiazda wieczoru wystąpiła Ania Wyszkoni z zespołem „Łzy”. Nie zabrakło również niespodzianek ze strony sponsorów, którzy podarowali publiczności torby i promocyjne kawy. Wszystko za darmo i w dużych ilościach rozrzucali ze sceny prowadzący - Anna Padée i Mariusz Czaja, w tym czasie pod sceną rządziła zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Tego wieczora darłowska plaża była centrum życia nocnego w naszym mieście. Piękne dziewczyny, świetna muzyka, rozgwieżdżone niebo – czego chcieć więcej?! Na pewno, za rok, kolejnego finału Bursztynowej Miss Polski właśnie u nas!
 

Iwona Szymańska
Darłowo, ED 8/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl