Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Pomogą uprzątać groby

Na spotkaniu koordynatorów szkolnych Klubów Wolontariatu w Darłowie zrodziła się nowa cenna inicjatywa, dotycząca sprzątania opuszczonych i zaniedbanych grobów przed zbliżającym się 1 listopada Świętem Zmarłych. W środę 28 października o godzinie 15 na cmentarzu przy ul. Św. Gertrudy w Darłowie spotkają się wolontariusze wraz z opiekunami ze Szkolnych Klubów Wolontariusza, aby razem przywrócić do porządku groby, które zostały zapomniane, zaniedbane oraz pomóc osobom starszym lub chorym uprzątnąć groby ich bliskich.

W akcji wezmą udział wolontariusze z Szkoły Podstawowej nr 3 im. WOP, Miejskiego Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza, Zespołu Szkół w Darłówku, Zespołu Szkół im. Stefana Żeromskiego oraz z Darłowskiego Centrum Wolontariatu. Po sprzątaniu, członkowie SKW, zapalą znicze na wysprzątanych przez nich grobach.

Swą ofertę kierują wolontariusze szczególnie się do osób starszych, które nie mają siły, są schorowane lub nie mają jak dojechać na cmentarz. Zapraszają wszystkich zainteresowanych do wskazania grobów swych bliskich lub dokonania zgłoszenia telefonicznego pod nr telefonu 781830005.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl