Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej

 

W niedzielę 10 stycznia 2010 roku już po raz osiemnasty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która zbierać będzie pieniądze na doposażenie klinik zajmujących się leczeniem dzieci z chorobami nowotworowymi oraz na prowadzone przez Fundację WOŚP programy medyczne i edukacyjne.

W Darłowie zarejestrowano trzy sztaby WOŚP: w Zespole Szkół im. S. Żeromskiego, którym kieruje Janusz Resil, w Zespole Szkół w Darłówku pod kierownictwem Mieczysława Czapli oraz w SP nr 3 pod kierunkiem Andrzeja Protasewicza. Łącznie około 120 wolontariuszy z identyfikatorami będzie kwestowało, zbierając datki do puszek. Firmy, instytucje i osoby prywatne, które chcą wesprzeć 18. Finał WOŚP powinny się kontaktować z poszczególnymi sztabami. Część artystyczna i licytacje fantów odbywać się będą w kinie ?Bajka" od godz. 17. Wystąpi tam m.in. zespół ?Czarno na Białym" oraz finaliści konkursu ?Odkrywamy Talenty": zespół Dynastia (hip hop, muzyka); Kosmalska Justyna (śpiew); Koseda Anna, Hamerling Artur (duet - śpiew, gitara); Mrozińska Hanna (taniec); "Zespół Szkół Marzeń" (muzyka); Szymczak Klaudia (teatr/proza); Budnerska A., Ulik P., Wiaderna A. (taniec, film video); Skomorowska Sara (śpiew); Duet: Gawęda Justyna, Kmita Żaneta (śpiew).

W sobotę 9 stycznia 2010 roku Darłovia Darłowo zmierzy się w dwumeczu z drużyną Sławy Sławno. Pierwsze dwie kwarty tego pojedynku odbędą w Darłowie na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym  o godz. 11, następnie trzecia i czwarta rozpocznie się o godz. 13 w Sławnie na boisku Orlik przy ZSA - obok Starostwa. Każde ze spotkań będzie trwało 2x22,5 min. W trakcie spotkania zbierane będą pieniądze, które w całości trafią na konto organizowanej już po raz XVIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie to także pierwszy krok w przygotowaniu piłkarzy Darłovii do nowej rundy.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2009

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl