Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 8811635, w grudniu 5582, dziś 1117; on-line: 103

Echo Darłowa

Dzień otwarty w darłowskim liceum i ZSZ

Po raz kolejny 19 marca 2010 r. w Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego w Darłowie odbyły się DNI OTWARTE. Były one doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć uczniów tych szkół. Już przed godziną dziewiątą zaczęli przybywać pierwsi gimnazjaliści. W sumie gościliśmy młodzież z 14 klas gimnazjalnych wraz z ich wychowawcami.

Uczniowie byli oprowadzani po szkole przez licealistów z klasy I c, mogli porozmawiać ze starszymi kolegami oraz nauczycielami, w świetlicy obejrzeli prezentację multimedialną o szkole, występy taneczne w wykonaniu uczennic klas II i I oraz wysłuchali koncertu orkiestry prowadzonej przez Zenona Lesnera.

Odbył się także szkolny konkurs na najlepszego fryzjera. Wzięło w nim udział 6 zespołów, które przygotowały stoisko będące reklamą ich salonu fryzjerskiego. Zwyciężyła Justyna Mazur na trzecim miejscu znalazła się Patrycja Witkowska reprezentujące zakład fryzjerski A. Ławrów, drugie miejsce przypadło Kamilowi Kalinowskiemu podopiecznemu E. Witkowskiej. Nagrodą były pamiątkowe dyplomy i podziękowania dla pracodawców. W międzyczasie gimnazjaliści mogli spróbować przysmaków przygotowanych specjalnie dla nich, otrzymali również ulotki promujące szkołę oraz kalendarzyki z wizerunkiem LO.

Dzień upłynął w miłej atmosferze, wielu uczniów, wychodząc, mówiło: ?DO zobaczenia we wrześniu". DNI OTWARTE przygotowały: Patrycja Kaffke z uczniami ZSW oraz Edyta Resil z klasą I.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl