Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

SYLWETKI RADNYCH

Czesław Woźniak- Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.
Radnym został z listy „Darłowiaka”. Ma 53 lata, pochodzi z Ziemi Kutnowskiej. W Darłowie mieszka już 32 lata. Przybył tu w roku 1974 po ukończeniu Szkoły Chorążych Wojsk Lotniczych w Dęblinie. Przez wiele lat pilotował  w darłowskiej jednostce wojskowej śmigłowce różnych typów. Obecnie na emeryturze. Od siedmiu lat kieruje oddziałem firmy ochroniarskiej „ESPAR”, która zajmuje się monitoringiem i ochroną wielu ważnych instytucji i placówek handlowych w naszym mieście.
Czesław Woźniak jest doświadczonym samorządowcem. Funkcje radnego sprawuje bez przerwy od roku 1998. W obecnej kadencji jest przewodniczącym bardzo aktywnej Komisji Rewizyjnej  w Radzie Miejskiej. Poza tym pracuje również w Komisji Planowania Rozwoju i Gospodarki Morskiej R.M. Czesław Woźniak przewodniczy klubowi radnych „Darłowiak”. Działa także społecznie w Kole Związku Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy, któremu przewodniczy od kilku lat.
Po  wykupieniu mieszkań  od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w  ubiegłym roku Czesław Woźniak został szefem wspólnoty mieszkaniowej mającej siedzibę przy ul. Wieniawskego 16 a-f.  Obejmuje ona 60 rodzin Pod nowym kierownictwem wspólnota zainwestowała blisko pól miliona złotych w modernizację budynku . Po ukończeniu inwestycji (planowany termin zakończenia 30 czerwca br.) wspólnota otrzyma premię gwarancyjną w wysokości 100 tysięcy złotych  od Banku Gospodarstwa Krajowego  za przeprowadzenie termomodernizacji. 
 

L.W.
Darłowo, ED 2/2006

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl