Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Złote gody

Niedawno Lizela i Józef Górscy para małżeńska mieszkańców Darłowa obchodziła 50 - lecie małżeństwa, czyli Złote Gody. Z tej okazji w imieniu prezydenta RP burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz uhonorował jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Uroczystość wręczenia medali odbyła się w Zamku Książąt Pomorskich w Darłowie. Lizela z domu Zawieja, córka Jana i Marty urodziła się w miejscowości Naudin w Niemczech. Józef Górski syn Stanisława i Józefy urodził się w miejscowości Grębienice w powiecie Opoczno w województwie łódzkim. Ślub zawarli w Darłowie 27 lipca 1959 r. Oto krótkie wspomnienie i życzenia, które jubilaci otrzymali od swych córek:

?To był chłodny listopadowy dzień, ale serca Wasze gorące - złączone na zawsze. Miłość Wasza rozpoczęła się w małym miasteczku, właśnie tu w Darłowie. Czy ktoś wtedy pomyślał, ze dożyjecie razem tego wspaniałego dnia? 50 - lecie małżeństwa, to Złote Gody, okrągła rocznica, którą nie każde małżeństwo może się poszczycić. To dar i zaszczyt móc i umieć być z drugą osobą. Fundamentem, na którym zbudowaliście Wasz związek, była miłość. Pielęgnowaliście ją i dbaliście, by była silna i mogąca znieść wszystko. Dochowaliście się trzech córek, które dzięki waszemu trudowi wyrosły na mądrych i dobrych ludzi. Dały Wam radość i pociechę z wnuków i prawnuka.

Patrząc na Was moi drodzy po tylu latach, każdy widzi, że jesteście razem szczęśliwi. Każdy zapewne chciały dożyć tej pięknej rocznicy. Cieszymy się razem z Wami Waszym szczęściem! Można śmiało powiedzieć, że nie ma takich drugich rodziców, dziadków, pradziadków jak Wy... Jesteście jedyni i wyjątkowi... Nie musicie być nieomylni, bez błędów ani doskonali... Wystarczy, że będziecie, bo rodzina Was kocha.

Życzymy Wam Jubilatom dużo zdrowia, pociechy z wnuków, wnuczek i prawnuka oraz miłych wspomnień z lat młodości, zdrowia, szczęścia i miłości. Życzymy szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Idźcie dalej przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni tymi, których kochacie, silni poczuciem szczęścia - nierozłączni."

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, pamiątkowe zdjęcia, życzenia oraz tradycyjna lampka szampana.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 7/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl