Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Działaj Lokalnie. Pierwsze wyniki!

W środę 21 lipca 2010 roku, odbyła się ocena formalna wniosków, które do dnia 9 lipca przyjmowane były na konkurs grantowy Programu "Działaj Lokalnie VII" prowadzony przez Darłowskie Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Bałtyckim Bankiem Spółdzielczym w Darłowie.

Program ?Działaj Lokalnie"  po raz pierwszy w roku 2010 realizowany jest na terenie 5 gmin powiatu sławieńskiego: Gminy Darłowo, Miasta Darłowo, Gminy Postomino, Gminy Sławno i Miasta Sławno przy współpracy z samorządami lokalnymi. Na konkurs wpłynęło 20 wniosków na łączną kwotę wnioskowanych dotacji 96 145,00 zł, przy czym budżety projektów opiewają na kwotę ponad 150 tysięcy złotych.

Spośród 20 wniosków, które wpłynęły do Lokalnej Organizacji Grantowej - Darłowskiego Centrum Wolontariatu, pierwszy etap oceny przeszło pozytywnie 14 wniosków, a pozostałe 6 wymaga uzupełnień bądź poprawek w terminie do 4 sierpnia 2010 r., by mogły zostać przekazane do oceny merytorycznej. Wyniki oceny formalnej w załączeniu.

W kolejnym etapie oceny, wnioski, które pozytywnie przeszły weryfikację pod kątem zgodności formalnej, zostaną przekazane do oceny merytorycznej Lokalnej Komisji Grantowej, w której zasiądą lokalne autorytety i eksperci, przedstawiciele biznesu, mediów, organizacji pozarządowych i władz lokalnych.

Ocena merytoryczna odbędzie się w drugiej połowie sierpnia, wówczas Lokalna Komisja Grantowa rozstrzygnie konkurs i  dofinansuje najlepsze projekty inicjujące współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Wyniki konkursu będą znane do końca sierpnia 2010 roku.

Program "Działaj Lokalnie" na naszym terenie prowadzony jest pod honorowym patronatem pana Marka Hoka - członka Zarządu Województwa zachodniopomorskiego i pana Andrzeja Lewandowskiego - Starosty Sławieńskiego oraz patronatem medialnym Radia Koszalin, Głosu Koszalińskiego oraz Portalu Informacyjnego info.darlowo.pl.

 

Zapraszamy do współpracy w ramach Programu "Działaj Lokalnie" i wspierania działań społecznych.
Darłowskie Centrum Wolontariatu
tel. 781 830 005
www.wolontariat.com.pl

 

Darłowskie Centrum Wolontariatu
Darłowo, ED 7/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl