Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Sierpniowa sesja Rady Miejskiej w Darłowie

W środę 25 sierpnia w darłowskim ratuszu 25 sierpnia odbyła się 49. w tej kadencji sesja rady miejskiej. Sierpniowa sesja RM rozpoczęła się od wyróżnienia darłowskich kombatantów Medalami Zwycięstwa (szerzej na ten temat piszemy osobno) oraz ślubowaniem nowo mianowanych nauczycieli.

Oprócz uroczystości, darłowscy radni przegłosowali kilka ważnych uchwał. Przyjęto m.in. uchwałę o zmianie budżetu miasta, dzięki czemu wcześniej ruszą kolejne inwestycje. Radni przyjęli do wiadomości informacje darłowskich placówek oświatowych o stanie przygotowania do nowego roku szkolnego 2010/2011. Dalej radni przyjęli uchwałę w sprawie określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania planu finansowego instytucji kultury za pierwsze półrocze. Następnie uchwalono tryb pracy nad projektem uchwały budżetowej miasta na rok 2011. Przy okazji Rada wyraziła zgodę na zamianę nieruchomości miejskiej zabudowanej garażem. W następnej kolejności radni zagłosowali za przyjęciem uchwały dotyczącej ustalenia nowej miesięcznej, ujednoliconej opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu wraz z wyszczególnieniem, co wchodzi w zakres podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Jak zwykle tak i tym razem na sesji Arkadiusz Klimowicz - burmistrz miasta Darłowo przedstawił sprawozdanie z działań podejmowanych w okresie pomiędzy sesjami.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl