Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Nowe inwestycje w porcie Darłowo

W siedzibie szczecińskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 6 września Małgorzata Tepurska - dyrektor Zarządu Portu Morskiego Darłowo podpisała umowę o dofinansowaniu wymiany odbojnic w dolnej części portu Darłowo.

Umowa dotyczy dofinansowania z unijnego Programu Operacyjnego ?Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013" ze środka 3.3 - Inwestycje w portach rybackich, miejscach wyładunku i przystaniach.

Dofinansowane będzie zadanie "Zakup i montaż odbojnic z elastomeru poliuretanowego wraz z drabinkami wejściowymi na potrzeby dolnej części portu Darłowo". Wartość inwestycji wynosi 2.239.456 zł. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg nieograniczony na realizacje w/w inwestycji. Planowany termin zakończenia prac 31 grudzień 2010.   Umocowane na nabrzeżach stare opony samochodowe zostaną zastąpione przez specjalne odbojnice o wysokiej elastyczności, odporności na ścieranie i uderzenia, odporne także na środowisko morskie, paliwa i chemikalia oraz niebrudzące elementów współpracujących.  Odbojnice zostaną zamontowane na nabrzeżach: Kołobrzeskim, Łebskim, Warsztatowym, Koszalińskim, Słupskim, Dorszowym I i II oraz na pomoście i w basenie rybacki, na łącznej długości 1591 metrów.

 

L. Walkiewicz
Darłowo, ED 9/2010

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl