Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Darłowo ma drugiego Orlika

Darłowie przy ul. S. Wyspiańskiego trwa końcowy odbiór kompleksu ogólnodostępnych boisk ze sztuczną nawierzchnią wybudowany w ramach programu rządowo - samorządowego Moje Boisko - Orlik -2012.

 

Boisko do piłki nożnej z zieloną sztuczną trawą ma wymiary 62 x 30 metrów, a błękitne boisko wielofunkcyjne z poliuretanu 32,1 x 19,1 m. Na boisku wielofunkcyjnym można grać w piłkę ręczną, kosza i w piłkę siatkową. Zespół boisk został oświetlony, ogrodzony i wyposażony w piłkochwyty oraz w kontenerowe zaplecze szatniowo - sanitarne. Koszt inwestycji zamknął się kwotą 1.037.973 zł. Na budowę Orlika, samorząd otrzymał dwie dotacje z Ministerstwa Sportu i Turystyki 333 tys. zł oraz tyle samo z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie. W okresie dwóch lat darłowski samorząd wybudował siedem boisk, korzystając z różnych programów pomocowych. Teraz każda darłowska szkoła ma własne boiska ze sztucznej trawy lub z poliuretanu.

Już w piątek 17 czerwca SP Nr 3 i DOK zorganizują na nim cykl imprez sportowych z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu. Otwarcie i poświęcenie kompleksu boisk rozpocznie się o godz.9.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl