Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zakończenie roku szkolnego w Darłówku

W Zespole Szkół im. Lotników Morskich w Darłówku 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolonego 2010/2011.

Z udziałem Arkadiusza Klimowicza burmistrza miasta Darłowo, proboszcza parafii p.w.  Maksymiliana Kolbego w Darłówku - o. Marka Kiedrowicza, przedstawiciela patrona szkoły kpt. Sławomira Tarkowskiego, uczniów i rodziców w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Lotników Morskich uroczyście zakończono rok szkolny i działalność szkoły, jako oświatowej placówki podległej samorządowi.

Prowadząca uroczystość Dominika Lesner serdecznie powitała przybyłych gości, grono pedagogiczne, pracowników szkoły, rodziców, uczniów i poprosiła o zabranie głosu dyrektorkę Zespołu Szkół Bożenę Tatuśko.

Nadszedł dzień, kiedy przyszło się nam pożegnać zarówno uczniom jak i nauczycielom ze szkołą i kolegami. Dla wielu z Nas i Was lata spędzone w tej szkole były kolejnym ważnym etapem w życiu. Etapem ciężkiej, ale owocnej pracy i sukcesów.  Do wspólnych sukcesów zaliczyć należy przede wszystkim uzyskanie bardzo dobrych wyników w kuratoryjnych testach podkreśliła dyrektorka Zespołu Szkół im. Lotników Morskich.

Arkadiusz Klimowicz - burmistrz miasta Darłowa podziękował gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za ich wkład w wychowanie młodego pokolenia i osiągnięcie dobrych rezultatów. Dziękował również rodzicom za podjęcie inicjatywy utworzenia z nowym rokiem szkolnym 2011/2012 Zespołu Szkół Społecznych, który będzie podlegał Społecznemu Stowarzyszeniu Oświatowemu.  Burmistrz obiecał Bożenie Tatuśko, która będzie zarządzać nową placówką szkolną pomoc w realizacji zadań oświatowych i wychowawczych. Deklarację tę przyjęto owacyjnie. Następnie ojciec miasta wręczył najlepszym uczniom stypendia.  Natomiast wychowawcy klas i dyrektorka szkoły wręczyły najlepszym uczniom nagrody książkowe, a rodzicom podziękowania i kwiaty. Życzeniom dalszych osiągnięć, podziękowaniom za współpracę nie było końca. To szczególne spotkanie było ostatnią uroczystością w Zespole Szkół, jako jednostce podlegającej darłowskiemu samorządowi.  Po rozdaniu świadectw rozpoczęły się wakacje.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl