Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Informacja, porada, pomoc - informacja Turystyczna Miasta Darłowo

Z dniem 1 lipca 2011 ponownie rozpoczął swoją działalność punkt Informacji Turystycznej w Darłowie. Tym razem w nowej siedzibie, usytuowanej w samym sercu miasta przy ul. Powstańców Warszawskich 54 (vis a vis Ratusza). Cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wypoczywających w tym regionie Turystów, jak również samych mieszkańców, których interesy powiązane są z branżą turystyczną lub jej towarzyszącą. Nowością w temacie it Darłowo jest fakt, że nie kończy ona swojej działalności wraz z końcem lata a staje się informacją całoroczną.

Informacja Turystyczna to przede wszystkim: informacja, porada i pomoc we wszelkich kwestiach dotyczących Miasta Darłowo i najbliższej okolicy. Z nami spędzisz swój urlop, korzystając z niego najwięcej ile się da i zachowasz go w swej pamięci na długo. W punkcie otrzymasz ulotki, foldery, gazetę wakacyjną, materiały reklamowe. Otrzymasz najświeższe wiadomości o odbywających się i planowanych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych. Wzbogacisz się w wiedzę o darłowskich i okolicznych atrakcjach a także zaplanujesz jednodniową wycieczkę, do miejsc które znajdują się niedaleko Darłowa i warte są zobaczenia.  Na miejscu do dyspozycji Turystów jest tzw. INFOKIOSK za pomocą którego można bezpłatnie skorzystać z Internetu, natomiast w obrębie Rynku Miejskiego działa HOTSPOT.

Ponadto w punkcie informacji turystycznej możesz zaopatrzyć się w foldery, mapy, plany, przewodniki. Zakupisz pocztówkę darłowską i na miejscu opieczętujesz ją jedyną w mieście pieczęcią Grodu nad Wieprzą. Tu także nabędziesz wyjątkowe suweniry: denary darłowskie, ręczniki z wyhaftowanym napisem DARŁOWO czy pachnące Bałtykiem mydełka, idealnie nadające się na prezent.

Drogi Turysto - jesteśmy dla Ciebie. Codziennie w godzinach 10:00 - 17:00. Darłowo, ul. Powstańców Warszawskich 54 (Rynek Miejski). Tel. 504 992 452, e-mail:it@darlowo.pl, www.darlowo.pl

Informacji udzielają: Katarzyna Kalinowska (DOK Darłowo) i Artur Wejnerowski (UM Darłowo).

Wszystkich związanych z branżą turystyczną i około turystyczną (usługodawców) zachęcamy do współpracy.  Informacje o wolnych miejscach noclegowych można przesyłać mailowo lub informować telefonicznie.

Informujemy także, że od 7 czerwca 2011 działa telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych 0 800 200 300. Infolinia czynna codziennie w godzinach 10:00 - 22:00.

Zapraszamy.

 

M. Burduk
Darłowo, ED 8/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl