Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Anna Skrzynkowska

Retrospekcje Anny Skrzynkowskiej w Terminalu Sztuki

W piątek 19 sierpnia w Terminalu Sztuki w Darłówku zachodnim otwarto trzecią w tym miesiącu wystawę prac plastycznych artystki Anny Skrzynkowskiej.

Na wystawie zorganizowanej przez DOK możemy obejrzeć nie tylko obrazy olejne, ale również przykuwające uwagę mozaiki z opalizowanego szkła witrażowego. Artystka urodziła się w 1975 w Złotowie. Od niedawna mieszka w Darłowie. Anna Skrzynkowska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Studiowała na wydziale malarstwa pod kierunkiem prof. Leszka Mickosia. Ponadto ukończyła Studium Projektowania i Reklamy w Warszawie.

Na wystawie artystka prezentuje różne formy jej wszechstronnej twórczości z ostatnich kilku lat. Poza malarstwem i rysunkiem zajmuje się scenografią reklamową, telewizyjną oraz projektuje stoiska targowe. Jej scenografia reklamowa i telewizyjna podkreśla walory produktu i przedstawia go w najlepszym świetle. Artystka posługuje się środkami plastycznego wyrazu, takimi jak barwne plamy i linie, umieszczonymi na płótnie lub innym podłożu. Jej różnorodna twórczość malarska polega na ciągłych poszukiwaniach odmiennych form wyrazu. Artystka   zaprezentowała retrospektywny przegląd swojej niezwykle  bogatej twórczości. Jej mozaiki fascynują niezwykłym blaskiem, kolorem i niespotykaną formą. Wernisaż został połączony z równoczesnym otwarciem Pracowni Artystycznej MosaicArt, która mieści się w Terminalu Sztuki. Artystka zainaugurowała dobrą praktykę ofiarowując swój olejny obraz dla Darłowskiego Ośrodka Kultury. W ten sposób po kilku latach powstanie Darłowska Galeria Sztuki. Wystawę prac Anny Skrzynkowskiej będzie można oglądać w Terminalu Sztuki do 24 sierpnia, w godzinach: 12 - 20.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl