Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Profesjonalnie monitorują, pilnują i chronią

Ciągle po Darłowie i Pomorzu Środkowym uwijają się niczym mrówki szybkie samochody ze znakiem skrzyżowanych szabli na tle biało - czerwonej tarczy. Tak to znana niemal wszystkim Agencja Ochrony ?SZABEL".

Warto więcej wiedzieć, czym zajmuje się Agencja Ochrony SZABEL  Spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie. Przede wszystkim jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zajmuje pozycję jednego z liderów wśród agencji ochrony na Pomorzu, obsługując blisko sześć tysięcy kontrahentów głównie na terenie Pomorza Środkowego. W dwunastu terenowych oddziałach i filiach takich jak: Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Połczyn Zdrój, Darłowo, Wałcz, Szczecinek, Mielno, Borne Sulinowo, Świdwin, Drawsko Pomorskie i Złocieniec zatrudnia blisko tysiąc fachowców. Agencja zajmuje się: profesjonalną stacjonarną ochroną obiektów wielkich i małych i monitoringiem. Chroni: Banki PKO, Banki Spółdzielcze, agencje PKO, urzędy państwowe i samorządowe, obiekty jednostek Wojska Polskiego, Sądy Rejonowe i Okręgowe, Prokuraturę Okręgową i Rejonową w Koszalinie, Urzędy Skarbowe, ZUS, wielkie kompleksy handlowo-biurowe, zakłady przemysłowe, elektrownie, magazyny, place budowy, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe i prywatne posesje. Ponadto specjalizuje  się w projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych, systemowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa osób i mienia w oparciu o technologie i rozwiązania techniczne najnowszej generacji. ?Szabel"   gwarantuje klientom solidną i skuteczną usługę ochrony, realizowaną z należytą starannością i kulturą osobistą oraz wysoką etyką zawodową swoich pracowników.

Firma  Szabel jest  ogniwem Zintegrowanego Systemu Ratownictwa, posiadająca  ciągłą całodobową łączność radiową min. z Państwową Strażą Pożarną, Pogotowiem Ratunkowym, Policją, Pogotowiem Gazowym, Pogotowiem Energetycznym. Poza udzielaniem pomocy na miejscu zdarzenia  ma możliwość bezzwłocznego powiadamiania odpowiednich służb.

Jest członkiem założycielem Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia oraz członkiem European Association for Security. Podczas dwudziestoletniej działalności Agencja ?SZABEL" zyskała wysokie uznanie zleceniodawców usług ochrony, potwierdzone certyfikatami i uhonorowane rekomendacjami, m.in.: Ma status Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej. Jest członkiem Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej. Została wyróżniona Odznaką Honorową Zasłużony dla Województwa jak również Koszalińskim Denarem. Usługi agencji realizowane są w europejskim standardzie potwierdzonym certyfikatem ISO 9001:2008 oraz asekurowane są ubezpieczeniem OC na sumę dwóch milionów złotych.

Już w 2004 r. agencję wyróżniono Medalem Europejskim za wysoki poziom świadczonych usług ochrony zgodny ze standardami europejskimi, przyznawany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W dwóch kolejnych edycjach 2010 i 2011 w konkursie Najwyższa Jakość Quality International organizowanym przez Forum Biznesu i Dziennik Gazeta Prawna. firma SZABEL dwukrotnie została wyróżniona tytułem Laureata i Złotym Godłem w kategorii QI ORDER - zarządzanie najwyższej jakości i okolicznościowym Złotym Medalem

Na podstawie pozytywnego wyniku audytu przeprowadzonego w 2010 roku oraz decyzji dyrektora Zakładu Systemów Jakości i Zarządzania Agencja Ochrony SZABEL uzyskała certyfikat potwierdzający zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami AQAP 2110, co potwierdza zdolność do realizacji zadań projektowych i wykonawczych w zakresie fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia dla jednostek wojskowych.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl