Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Brico Marche czeka na klientów

W środę 31 sierpnia w Darłowie przy ulicy  W. Lutosławskiego 3A o godz. 7 rano nastąpi otwarcie super nowoczesnego sklepu  BricoMarche oferującego tanie rozwiązania dla domu i mieszkania.

Sklep Bricomarche w Darłowie został specjalnie zbudowany według nowego projektu, w którym zastosowano najnowszy wizualizowany układ i ujednoliconą ekspozycję towarów. Powierzchnia sklepu wynosi 1450 m2. Dodatkowo została powiększona o namiot halowy o wielkości 280 m2.

Jak nas informują właściciele marketu Sylwia i Rafał Spychała w odróżnieniu od lokalnej konkurencji ich sklep oferuje szeroką gamę produktów własnych marek "GO ON". Kupujący mają do wyboru ponad 15 tysięcy artykułów budowlanych, dekoracyjnych oraz ogrodowych Sklep Bricomarche oferuje duży wybór produktów dla majsterkowiczów, akcesoria motoryzacyjne jak i szeroki wachlarz akcesoriów wędkarskich.

To, co wyróżnia darłowski market to możliwość korzystania z dodatkowych usług jak usługi krawieckie w zakresie szycia firan i zasłon z zakupionych w tym sklepie tkanin, pomoc w załadunku transporcie zakupionych towarów, cięcie drewna oraz sprzedaż ratalna. Właściciele sklepu Bricomarche obiecują, że wraz z przeszkoloną 25 osobową załogą będą się starać realizować koncepcję przyjaznego sklepu, oferującego klientom niskie ceny, bliska lokalizację i komfort zakupów. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 8-17 i w niedziele od 10 do 16.   Podczas nieoficjalnego otwarcia sklep został poświęcony przez o. Stanisława Piankowskiego proboszcza parafii M.B Częstochowskiej.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl