Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Ruszają w Darłowie dwa niepubliczne przedszkola

Od jutra ruszają w Darłowie dwa nowe niepubliczne przedszkola: Niepubliczne Przedszkole Iwony Jaźwińskiej przy ul. Morskiej 53 oraz Niepubliczne Przedszkole i żłobek "Jacek i Agatka" przy ul. Zamkowej.

Darłowski samorząd przekazał w dzierżawę na 15 lat obydwu przedszkolom nieruchomości zabudowane wraz z wyposażeniem. Jednocześnie obie placówki oświatowe otrzymały z kasy miasta po 20 tysięcy złotych na przeprowadzenie modernizacji. Za te pieniądze w Niepublicznym Przedszkolu Iwony Jaźwińskiej wykonano nowe schody, doposażono kuchnię w nowe urządzenia oraz zrealizowano wszelkie zalecenia Sanepidu. W przestronnych jasnych salach zabaw wszystko się błyszczy i jest zapięte na ostatni guzik pokazuje nam z dumą dyrektorka. Z dniem 1 września od godz. 630 rozpocznie w nim edukację poprzez zabawę 75 dzieci w wieku 3-6 lat. Dzieci do swojej dyspozycji mają duży zielony ogród, gdzie mogą się bawić korzystając z: huśtawek, piaskownicy, zjeżdżalni, samochodów i wielu innych urządzeń zabawowych.

W Niepublicznym Przedszkolu "Jacek i Agatka" za pieniądze z kasy miasta zmodernizowano taras, schody oraz wymieniono drzwi. Przedszkole ma przygotowane 40 miejsc w żłobku dla maluchów i 50 miejsc dla przedszkolaków mówi dyrektorka niepublicznej placówki oświatowej Henryka Witkowska.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2011

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl