Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

W Darłowie będzie sesja Rady Miejskiej

Na czwartek 16 lutego na godzinę 10 w darłowskim ratuszu przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Grosz zwołał zwyczajną 22. z kolei  w tej kadencji sesję.

Sesja Rady rozpocznie się wręczeniem Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie państwu Marii i Januszowi Krajczyńskim oraz Teresie i Edwardowi Pawlaczyk.

Następnie Arkadiusz Klimowicz burmistrz miasta Darłowo przedstawi sprawozdanie z działań podejmowanych w okresie pomiędzy sesjami.  Po tym skarbnik miasta zreferuje radnym projekt zmiany w budżecie miasta. Dalej rada rozpatrzy projekt wieloletniego programu gospodarowania zasobem mieszkaniowym miasta Darłowo. Z tym punktem obrad wiąże się  dokonanie zmian  w zasadach wynajmowania lokali i podjecie  stosownej uchwały. Podobnie jak w roku ubiegłym miasto Darłowo przejmie za odpowiednią sumę sprawę utrzymania  i ochrony dróg powiatowych położonych na obszarze miasta Darłowo.

O wyrażenie zgody na umieszczenie herbu miasta Darłowo na płacie sztandaru wystąpiła 44 Baza Lotnictwa Morskiego i rada zajmie w tej sprawie stanowisko.  Dalej radni rozpatrzą wniosek Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych o nadanie rondu położonemu na skrzyżowaniu ulic M. Skłodowskiej - Curie i F. Chopina imienia  Armii Krajowej, którą utworzono 14 lutego siedemdziesiąt lat temu. W końcowej części sesji radni podejmą pakiet uchwał dotyczących: sprawozdań z działalności stałych komisji rady za 2011 rok, uchwalenia harmonogramu pracy rady miejskiej na 2012 rok oraz plany prac y komisji na rok bieżący.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 2/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl