Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Gazela Biznesu 2011 dla MPGK w Darłowie

Na początku marca podczas Gali Biznesu 2011 rozdano statuetki "Gazela Biznesu 2011". Jest to elitarny tytuł przyznawany małym i średnim firmom, które rozwijają się bardzo dynamicznie, oraz bez problemu pokonują wszelkie rynkowe zagrożenia. W dwunastej edycji rankingu do elitarnego klubu Gazel Biznesu dostało się MPGK Sp. z o.o. w Darłowie. Organizatorem rankingu, w którym udział wzięło 195 firm jest dziennik gospodarczy "Puls Biznesu".

Gazela Biznesu 2011 jest firmą, która: rozpoczęła działalność przed rokiem 2008 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś; w latach 2008-10 ani razu nie odnotowała straty; w latach 2008-10 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży w roku 2008 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł; przynajmniej od roku 2008 publikuje wyniki finansowe w "Monitorze Polskim B" lub udostępniła je firmie Coface Poland albo redakcji „Pulsu Biznesu". O miejscu firmy na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2008-2010).

Jesteśmy zaszczyceni, że znajdujemy się w gronie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się średnich firm w Polsce mówił Andrzej Głębocki dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Darłowie, gdy dowiedział się o przyznaniu tak niebywałego wyróżnienia. Gratulujemy sukcesu!. MPGK to najstarsza firma w Darłowie. Działa nieprzerwanie od 1945 r.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl