Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Spotkanie ze znawcą kobiet

Z okazji Dnia Kobiet 12 marca Miejska Biblioteka Publiczna im. Agnieszki Osieckiej w Darłowie zaprosiła Czytelników na spotkanie autorskie ze słupskim pisarzem i fotografikiem Tomaszem Sikorą, autorem książki "ONA".

Na spotkanie, które odbyło się w siedzibie biblioteki przybyły niemal same panie, które zaintrygowało, dlaczego autor zajął się zgłębianiem tematyki kobiecej. Książka opisuje kilkanaście typów kobiet. Są wśród nich: Księżniczki - Diablice - Uwodzicielki - Cierpiętnice - Kochanki - Przyjaciółki - Ona w łóżku - Kokietki - Zołzy - Suki - Lalunie - Partnerki - Kobiety wyzwolone.   Taka klasyfikacja kobiet pochodzi od nich samych mówił autor.

Z treści książki wynika, że pisarz ma bogate doświadczenia w kontaktach męsko - damskich i ze znawstwem pisze zarówno o psychice kobiet jak i ich ciałach. Poznawał je będąc kawalerem szczególnie podczas swoich licznych podróży po świecie.  Następnie swoje spostrzeżenia i przemyślenia wklepał do kompa i uwiecznił na papierze. Ona - czyli kobieta jest największym przyjacielem człowieka stwierdza autor na wstępie. Należy się z tym poglądem zgodzić. Rosłem w otoczeniu kobiet. Głównie wychowywała mnie matka mówił wytrawny znawca pań. Miałem też siostrę, która w dodatku przyprowadzała dużo koleżanek. Przesiadywałem z nimi i przez 10 lat słuchałem o ich pierwszych miesiączkach i miłościach - zwierza się autor książki „Ona". Tak się złożyło, że na studiach mieszkałem w żeńskim akademiku. Jestem właściwie pół kobietą i doskonale się porozumiewam z paniami kontynuował autor. Książkę napisałem głównie dla moich dwóch synów i jest to po części instrukcja obsługi kobiety, ale należy ją czytać z przymrużeniem oka mówił na spotkaniu z Czytelnikami Tomasz Sikora,

Na zakończenie wieczoru chętni mogli za dobrowolną opłatą nabyć książkę i otrzymać dedykację od autora.   Dochód z kolportażu wydawnictwa pan Tomasz Sikora przeznacza na rehabilitację onej, czyli Agatki Zgubieńskiej, 5-letniej dziewczynki z Gniewu chorej na zespół Retta.   Z dzieckiem tym można się jedynie porozumiewać za pomocą oczu.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 3/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl