Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

XV LETNI OBÓZ ASHIHARA KARATE DARŁOWO 20 - 28.08.2012r.

W Darłowie w dniach 20-28.sierpnia br. odbył się XV Letni Obóz Ashihara Karate zorganizowany przez Polską Organizacje Ashihara Karate i Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie.

Jak na każdym obozie stylu Ashihara Karate , uczestnicy poznawali nowe kombinacje i techniki, nie zapominając o doskonaleniu  tych, które poznali do tej pory.

Program letniego szkolenia obejmował trening mieszanych sztuk walki: Ashihara Karate, Thai - Kick - Boxing, Ju Jitsu, Grappling i Kobudo (nunchaku, tonfa, kalaki i kij bo).

Wiele miejsca na treningach poświęcono nauce prawidłowego skracania dystansu, wykorzystania uników, łączenia technik uderzeniowych z rzutami i dźwigniami - co jest bardzo charakterystyczne dla stylu Ashihara Karate.

W przedostatnim dniu letniego szkolenia odbył się turniej w konkurencji kihon (prosty układ karate) oraz formy zawansowanej - kata.

Na zakończenie 9 dniowego obozu główny szkoleniowiec POAK - sensei Dariusz Winiarski 3 dan przeprowadził egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu w Ashihara Karate.

Dwóch zawodników z Darłowa Wiktor Żmuda i Kamil Łusiak zostało promowanych na kolejny stopień szkoleniowy 7 kyu (pas niebieski z żółtą belką). Całe letnie szkolenie przebiegł w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom udziału w letnim obozie oraz upominek.

Najbliższe szkolenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate dla zawodników i instruktorów planowane jest w Darłowie dniach 27-28 października.

 

Klub Ashihara Karate i Ji Jitsu w Darłowie - zaprasza treningi w Centrum Sportowym "HERKULES", ul. Wieniawskiego 10 A - 14 B w poniedziałki, środy, piątki godz. 18.00.

Informacje o klubie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ Darłowo
Darłowo, ED 8/2012

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl