Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Zwiększono przychody i wydatki w budżecie miasta

Na niedawno zakończonej 38. sesji Rady Miejskiej podjęto szereg uchwał.

Jednym z  tematów obrad sesji były zmiany w budżecie miasta Darłowo wraz z odzwierciedleniem ich w wieloletniej prognozie finansowej miasta na lata 2012-2018.

Zmiany dotyczyły zwiększenia dochodów o kwotę 460 tys. zł. Dochody wzrosły z tytułu zwiększenia sprzedaży mienia komunalnego, dotacji ministerstwa sportu i turystyki oraz podpisania umowy ze starostwem w sprawie utrzymania dróg powiatowych. W ramach budżetu postanowiono, że MPGK otrzyma z kasy miasta pożyczkę w kwocie 300 tys. zł z przeznaczeniem głównie na inwestycje komunalne. Wprowadzono również do budżetu nowe zadania inwestycyjne jak opracowanie dokumentacji technicznej na budowę ul. S. Dulewicza i aktualizację dokumentacji  projektowo - kosztorysowej na budowę hali sportowej. Ponadto w związku z planowanym przystąpieniem do budowy ul. Nadbrzeżnej uzupełniono nakłady na te inwestycje  o 930 tys. zł.

Po uchwalonych zmianach budżet miasta zamyka się dochodami na sumę 45.283.670 zł i wydatkami na kwotę 73.468.454 zł. Budżet miasta Darłowa zamyka się deficytem w kwocie 28.184.784 zł, który będzie pokryty nadwyżką z lat ubiegłych. Wprowadzone jednomyślnie w budżecie miasta zmiany  zostały odzwierciedlone w uchwale w sprawie wieloletniej prognozy finansowej miasta Darłowo na lata 2012-2018.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 4/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl