Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Ogłoszono przetarg na budowę sali sportowej przy liceum

Burmistrz miasta Darłowo - Arkadiusz Klimowicz 22 kwietnia ogłosił przetarg nieograniczony na budowę sali sportowej, przy darłowskim Liceum

 

Jest gotowa nowa dokumentacja projektowo - kosztorysowa i pozwolenie na budowę. Oferty na budowę sali sportowej będą przyjmowane do 21 maja 2013.

Początkowo wielofunkcyjna sala sportowa przy Zespole Szkół im. S. Żeromskiego miała być budowana w systemie zaprojektuj i wybuduj. Jednak okazuje się, że korzystniej dla funkcjonalności obiektu i spraw przetargowych jest osobne wykonanie dokumentacji przez specjalistów i odrębna realizacja przez firmę budowlaną.  Projekt budowy sali sportowej opracowało Buro Projektów Chmielnicki Architekci, z siedzibą w Darłowie, ul. Powstańców Warszawskich 43.

Rozpoczęcie realizacji tej oczekiwanej inwestycji przewidziane jest w okresie tegorocznych wakacji. Na budowę sali sportowej miasto otrzyma dofinansowanie ze Środka 4.1. „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa „ w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013", w wysokości 1 mln zł Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to 27 sierpnia 2014. W budynku sali sportowej, oprócz sali gimnastycznej o powierzchni 586 m2 będzie: przedsionek, hol, portiernia z szatnią, ogólnodostępne WC, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia gazowa dwa pokoje dla nauczycieli WF, korytarz, magazyn sprzętu, osobne szatnie natryski i WC dla dziewcząt i chłopców oraz składane trybuny dla widzów. Obszar sali może być w każdej chwili przedzielony kotarą o napędzie elektrycznym, co umożliwia dwom klasom jednocześnie  odbywanie zajęć  WF, lub rozgrywki w koszykówkę.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 4/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl