Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Kaicho Hoosain Narker podczas promocji Dariusza Winiarskiego na stopień 4 dan

PREZYDENT ASHIHARA INTERNATIONAL KARATE W DARŁOWIE - relacja z wizyty

W dniach 22-26 września br. na zaproszenie Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie przebywał po raz pierwszy w Polsce założycieli i prezydent światowej organizacji Ashihara Karate International - kaicho Hoosain Narker z Republiki Południowej Afryki.

Kaicho Hoosain Narker - jest znanym i cenionym na świecie promotorem Ashihara Karate i Taekwondo, znawcą kultury japońskiej i dalekiego wschodu, podróżnikiem, autorem kilku książek o sztukach walki i podróżniczych.

Autorem i producentem wielu filmów szkoleniowych o Ashihara Karate i Taekwondo. Honorowym członkiem wielu organizacji sztuk walki na świecie. Podczas pobytu w Darłowie mistrz przeprowadził 3 dniowe szkolenie w Centrum Sportowym - Herkules ( siedzibie Polskiej Organizacji Ashihara Karate ). W seminarium uczestniczyli instruktorzy i zawodnicy Ashihara Karate z Darłowa i Słupska. Tematem treningów prowadzonych przez kaicho Hoosain Narkera były techniki i kombinacje Ashihara Karate oraz trening Kobudo walki kijem - Bo. Gość z Republiki Południowej Afryki podczas pobytu w Darłowie miał także okazję zwiedzać miasto, zamek i muzeum. Odbyły się także trzy interesujące spotkania kaicho Hoosain Narkera z młodzieżą w liceum w Darłowie. Zorganizowana została także specjalna krótka wycieczka mistrza do Gdańska.

Wszyscy uczestnicy szkolenia mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z wspaniałym mistrzem i człowiekiem

Na zakończenie 3 - dniowego intensywnego szkolenia kaicho Hoosain Narker w drodze egzaminu promował głównego szkoleniowca Polskiej Organizacji Ashihara Karate i Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - sensei Dariusza Winiarskiego na stopień mistrzowski - 4 dan. Kaicho Hoosain Narker nadając stopień podkreślał zasługi i

wieloletnią pracę sensei Dariusza Winiarskiego na rzecz rozwoju Ashihara Karate w Polsce oraz duży wkład w rozwój całej światowej organizacji - Ashihara Karate Intenational.

Na pożegnalny treningu z rąk kaicho Hoosain Narkera wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali pamiątkowy certyfikat oraz plakaty i upominki. przywiezione przez mistrza z Republiki Południowej Afryki.

Cały pobyty mistrza w Darłowie przebiegł bardzo sprawnie pod względem organizacyjnym, dopisała także pogoda.

Kolejna wizyta kaicho Hoosain Narkera w Polsce i Darłowie planowane jest w 2015/2016 roku.

Koszt pobytu mistrza w Polsce został pokryty ze środków Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie, Polskiej Organizacji Ashihara Karate i dużej pomocy i wsparciu sponsorów: Hotel Apollo, Firma Mitalex z Darłowa, Centrum Sportowego - Herkules oraz tłumaczy sempai Waldemara Tałandy, sensei Tomasza Mieczkowskiego i sensei Tomasza Bocewicza. Wizycie mistrza w naszym kraju odbyła się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych.

 

KAKiJJ Darłowo
Darłowo, ED 9/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl