Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Złoty Jubileusz Państwa Stańczaków

W środę 6 listopada w domu jubilatów burmistrz miasta Darłowa Arkadiusz Klimowicz w imieniu Prezydenta RP uhonorował Józefę i Zbigniewa Stańczaków Medalem Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Podczas tego niecodziennego i wyjątkowego spotkania włodarz miasta w towarzystwie kierownika Urzędu Stanu Cywilnego wręczył kwiaty i specjalne gratulacje. Burmistrz gorąco dziękował jubilatom za włożony trud w wychowanie dzieci i wnuków za pracę na rzecz naszego miasta i społeczności lokalnej oraz za przykład, jaki swoim zgodnym, pełnym zaangażowania, rodzinnego ciepła i życzliwości życiem dają obecnym i przyszłym pokoleniom. Państwo Stańczakowie przez wiele lat jako dyrektorzy wcześniej Liceum i później Zespołu Szkół im. S. Żeromskiego wychowali tysiące młodzieży, która pełni odpowiedzialne funkcje i przykładnie pracuje dla dobra naszej Ojczyzny.

Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia i atrakcji. Złote gody, to jubileusz szczególny. Wspólnie przeżyte 50 lat to dowód na istnienie wierności, miłości, wzajemnego zrozumienia oraz istoty związku małżeńskiego. To wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związki małżeńskie. Rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Ożywają wspomnienia, wracają chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 11/2013

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl