Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Grand Prix Polski o Puchar Burmistrza Darłowa w wędkarstwie morskim

W daniach 6-8 czerwca 2014 na wodach Bałtyku przyległego do ziemi darłowskiej odbyły się zawody Grand Prix Polski o Puchar Burmistrza  Darłowa w wędkarstwie morskim z dryfujących łodzi na przynęty sztuczne.

Rozegrane zawody w klasyfikacji indywidualnej były zaliczane do klasyfikacji Grand Prix Polski 2014. W zawodach wzięło udział 59 zawodników posiadających licencje sportowe do wędkowania na morzu. Przybyli z całej Polski do Darłowa wędkarze łowili na czterech kutrach. Łowiącym sprzyjała pogoda. Zawody oceniali sędzia główny - Tadeusz Przybyś i sędziowie kutrowi (sektorowi). Biuro zawodów oraz ceremonia otwarcia i zamknięcia mieściły się na terenie O.W. Korsarz w Darłówku.

Po pierwszym dniu zawodów prowadził Mariusz Getka - Szczecinek przed Krzysztofem Podanowskim z Torunia i Krzysztofem Witkiem z Wrocławia.

Klasyfikacja końcowa: 1. Krzysztof Podanowski - Toruń, 2.Tomasz Kosiński - Warszawa, 3. Jacek Dorant - Warszawa, 4. Krzysztof Witek - Wrocław 5.Mariusz Getka- Szczecinek, 6. Czesław Mogilnicki - Szczecin. Największą rybę zawodów - dorsza o długości 77 cm złowił Krzysztof Witek. Najlepszą jednostką wędkarską był kuter  „Henryk Sz" należący do Henryka Szymańskiego. Puchary i nagrody wręczali: Arkadiusz Klimowicz burmistrz Darłowa i prezes OPZW Koszalin Marek Lewandowski. Oprócz pucharów i statuetek „Darłowskiego Rybaka", czołowi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.  Zadowoleni uczestnicy żegnali się słowami „do zobaczenia tutaj za rok".

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 6/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl