Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

KURS SAMOOBRONY W DARŁOWIE ZAKOŃCZONY

W Centrum Sportowym Herkules w Darłowie w dniach 2-18 czerwca br. odbył się kurs samoobrony pierwszego stopnia. W szkoleniu uczestniczyli członkowie Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu oraz osoby, które pierwszy raz miały okazję brać udział zajęciach samoobrony i sztuk walki. W kursie uczestniczyło osoby w wieku od 6 do 49 lat z Darłowa , Porzecza i Jeżyc. Kurs obejmował 8 zajęć podczas których uczestnicy poznawali techniki obronne, które występują w takich sztukach walki jak Ashihara Karate, Thai - Kick - Boxing , Ju Jitsu i Kobudo.

Dla urozmaicenia zajęć odbyły się także treningi z posługiwania się długim kijem - Bo.

Zajęcia odbywały się w sali treningowej i na powietrzu z wykorzystaniem różnego typu sprzętu treningowego ( tarcz, worków, ochraniaczy i kasków ).

Zajęcia prowadził doświadczony instruktor sportu Karate i Ju Jitsu - Dariusz Winiarski ( 5 - dan Ju Jitsu ,4 dan - Ashihara Karate, 2 - dan Kobudo ).

Kurs zakończył się sprawdzianem technicznym podczas, którego kursanci musieli się wykazać umiejętnościami obrony przed różnego typu atakami. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymał certyfikat w języku polski i angielskim potwierdzający ukończenie kursu samoobrony pierwszego stopnia.

Kurs zorganizował Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych. Zajęcia były dofinansowane z dotacji z Urzędu Miasta Darłowo. Kolejny kurs samoobrony tym razem tylko dla kobiet odbędzie się w lipcu i sierpniu w Centrum Sportowym Herkules będzie obejmował 25 zajęć finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 6/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl