Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Spotkanie w Darłówku z Małgorzatą Tusk

Małgorzata Tusk, Magdalena Kordel i Julita Bator były gośćmi drugiego, dnia IV Darłowskich Spotkań Literackich w Darłowie.

W wypełnionej licznie zgromadzoną publicznością Hali Namiotowej w Darłówku Wschodnim miała miejsce rozmowa z Małgorzatą Tusk, o jej niezwykle osobistej książce "Między nami". Żona premiera swego męża poznała na studiach w Uniwersytecie Gdańskim. Oboje studiowali historię. Podczas studiów wzięli ślub. Obecnie są już 37 lat razem. Małgorzata Tusk oprócz pełnienia obowiązków żony premiera prowadzi rodzinny dom w Sopocie. Kocha morze, lubi tatara z łososia i ma swój świat. Najwięcej ją denerwują paparazzi, którzy godzinami czekają przed ich domem. O tych i wielu innych interesujących sprawach z wdziękiem opowiadała turystom i mieszkańcom Darłowa. Po spotkaniu Małgorzata Tusk podpisywała Czytelnikom swoje ksiązki.

Tego samego dnia w hotelu Apollo było również spotkanie z Magdaleną Kordel, autorką powieści "Malownicze. Wymarzony dom", prowadzącą bloga "Za górami, za lasami". Magdalena Kordel jest autorką, m.in. bestsellerowych powieści „Uroczysko i Sezon na cuda". Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Dzięki jej blogowi początkujący pisarze mają szansę wydać książkę.  Jej rady na miłość, szczęście i lepszą przyszłość znajdują wielu czytelników i zwolenników.

O swojej niedawno wydanej przez „Znak" książce "Zamień chemię na jedzenie", na spotkaniu w Apollo mówiła Julita Bator z Krakowa. Radziła, co kupować i jak przyrządzać ze zdrowej żywności potrawy szczególnie dla dzieci. Zdrowe smaczne jedzenie jest lekiem na szereg chorób jak cukrzyca czy rak. Dzięki jej bestsellerowi  czytelnicy wiedzą jak przygotowywać pozbawione chemii zdrowe i niedrogie potrawy z pożytkiem dla zdrowia oraz czego należy unikać.

Piątkowe spotkania literackie zakończyła emisja filmu "Jane Eyre", w reż. Cary Fukunaga, w roli głównej z Mią Wasikowską, Michaelem Fassbend.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl