Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Darłowo - Pomorska Stolica Muzyki Reggae

Już w najbliższy weekend  8 - 9 sierpnia 2014 w Darłówku Zachodnim na portowym nabrzeżu położonym u zbiegu ulic Kotwicznej i Nadmorskiej odbędzie się czwarta edycja Reggaenwalde Festiwal

Międzynarodowy Festiwal startuje w piątek 8 sierpnia. Tego dnia na scenie muzycznej zagrają: 17.00-HEAVEN, 18.30-BETHEL, 20.30-PAPRIKA KORPS, 22.15 - HABAKUK.00.00- SUBMISSION (w namiocie, sound system).

Już tradycją jest, że na Reggaenwalde odbywa się parada bębniarzy mówi  Robert Gorgol - główny organizator Festiwalu i prezes stowarzyszenia Kultura Sztuka Region. W tym roku startujemy w sobotę o godz. 16.45 z plaży przy Hotelu Apollo. A wcześniej od godz. 15.00 warsztaty bębniarskie, które poprowadzi zespół FOLIBA. Zapraszamy wszystkich z instrumentami na plażę. Mogą to być: bębny, grzechotki i inne pomagajki - nawet te własnoręcznie zrobione.

Tradycyjnie zapraszamy również do degustacji dań wegetariańskich na Przystanku Bengal. Dochód ze sprzedaży potraw będzie przeznaczony na charytatywny cel.

W sobotę 9 sierpnia godz. 15.00 -Warsztaty bębniarskie i mecz w siatkówkę. Plaża przy Apollo,  godz. 16.45 -Parada Bębniarzy. Ruszamy spod Hotelu Apollo (od strony plaży)
Na muzycznej scenie: 17.00 - FREAKIN RUDEBOYS, 18.30 -LOONEY ROOTS, 20.30 -PAIAKA 22.15 -NATURAL DREAD KILLAZ, 00.00- ZEBRA SOUND SYSTEM (namiot).
Ponadto w namiocie między zespołami wystąpi BOUNCING SOLES, a na scenie między zespołami WEEDY TAKI ZIOŁAS.

Organizatorami niepowtarzalnego Reggaenwalde Festivalu jest Darłowskie Stowarzyszenie Kultura Sztuka Region i Darłowski Ośrodek Kultury. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

W ramach Reggaenwalde Festiwal w Terminalu Sztuki będzie czynna jest wystawa prac Karola Matusiaka pt. „Piąta Klepka". Festiwalowi wsparcia udzielili: Mrówka Darłowo (sponsor generalny), Mikrofonika, Stocznia Darłowo, Hotel Lidia, Hotel Jan, Villa ISIJA, Apart Hotel Amon, Bałtycki Bank Spółdzielczy, Cukiernia Makarscy, Restauracja  Chiński Bien Khoc, Karczma Rzymska.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 8/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl