Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

Andrzej Gołota trenuje w Darłowie

Trzy razy dziennie trenuje w Darłowie nad Bałtykiem znany bokser Andrzej Gołota przed pożegnalną walką, jaka odbędzie się w Częstochowie 25 października 2014. Przeciwnikiem Andrew Gołoty w walce pokazowej będzie Amerykanin Daniell Nicholson bokser wagi ciężkiej.

Mimo wielu zajęć 11 października pięściarz Andrzej Gołota znalazł czas, aby spotkać się z kibicami boksu w darłowskim kinie „Bajka".

Andrzej Jan Gołota, a także Andrew Gołota jest brązowym medalistą olimpijskim z Seulu i mistrzostw Europy z Aten, oraz byłym zawodowy mistrzem Ameryki Północnej federacji IBF, a także dwukrotnym mistrzem Polski w wadze ciężkiej. Gołota ostatnią walkę stoczył 23 lutego 2013 w Gdańsku, w Ergo Arenie, gdzie przegrał w szóstej rundzie przez nokaut z Przemysławem Saletą. W spotkaniu w Darłowie udział wzięli Arkadiusz Klimowicz burmistrz Darłowa, Marcin Najman wicemistrz Polski w boksie i w kick-boxingu - organizator walki w Częstochowie. Pobyt Andrzeja Gołoty w Darłowie był możliwy dzięki sponsorowi, jakim jest firma deweloperska Balic Korona, która buduje w Darłówku blisko morza apartamenty. Andrzej Gołota odpowiadał na pytania kibiców i udzielił setki autografów.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 10/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl