Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

Echo Darłowa

D. Winiarski - Puchar Europy

DARŁOWIANIN NA PUCHAR EUROPY W SZTUKACH WALKI - Żywiec 25.10.2014 r. - relacja

W hali sportowej i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żywca odbył się Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zorganizowany przez Klub Sportowy ''Dragon''.

Zawody odbyły się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych ( PFSzWiSO ) oraz Burmistrza Miasta Żywca. Po prezentacji startujących zawodników przystąpiono do rywalizacji na trzech planszach w konkurencjach kata, form kata z bronią, kata synchronicznym oraz walk sportowych Ju Jitsu i Karate semi - contact.

Sędzią głównym Pucharu Podbeskidzia był prezes PFSzWiSO - hansi Paweł Handzlik 8 dan.

W imprezie uczestniczyło160 zawodników z wielu klubów z Polski i Europy reprezentujących różnych styli i organizacji sztuk walki: Ju Jitsu, Judo, Aikido, Kung fu, Kick - Boxing i Ashihara Karate. Szczególnie mocne i liczne ekipy były jak zawsze z Polski oraz Czech i Słowacji. W mocno obsadzonej konkurencji kata senior startował reprezentant Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa - Dariusz Winiarski 4 dan. Darłowianin wykonywał układ - Kihon No Kata Sono Ni Ashihara Karate, za który uzyskał wysokie noty i zajął 1 miejsce. W konkurencji kata z bronią - Dariusz Winiarski prezentował formę kata - nunchaku w której uległ jedynie zawodnikowi Kung - fu i zajął wysokie 2 miejsce. Trzeba także dodać, że Darłowianin - został uznany przez sędziów najlepszym zawodnikiem w kata na Pucharze Europy w Żywcu, za co został uhonorowany specjalnym pamiątkowym pucharem. Był to 2 udany start Dariusza Winiarskiego w zawodach w Żywcu w tym roku. Poprzedni start to 1 miejsce w kata z bronią i 2 miejsce w kata na

X Ogólnopolskim Pucharze Podbeskidzia w Ju Jitsu i Karate - 05.04.2014 r. Wyjazd na zawody finansowany był ze środków Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu oraz z dotacji z Urzędu Miasta Darłowo.

 

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu - zaprasza na treningi w Centrum Sportowym Herkules, ul. Wieniawskiego 10 A - 14 B w Darłowie w: poniedziałki , środy , piątki  godz. 18.00. Więcej informacji o klubie na stronie internetowej : www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 10/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl