Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10767359, w październiku 38876, dziś 187; on-line: 131

Echo Darłowa

Darłowianka Dorota Ratkowska Ogólnopolskim Mistrzem Finansów Publicznych

W Toruniu 26 listopada 2014 zakończył się kilkumiesięczny konkurs pod nazwą „Mistrz Finansów Publicznych" ogłoszony przez PRESSCOM Sp. z o.o. i miesięcznik „Finanse Publiczne".

Presscom to firma specjalizująca się w dostarczaniu praktycznej wiedzy z zakresu prawa i zarządzania, działająca poprzez szkolenia, projekty wydawnicze i usługi doradcze, kierowane w szczególności do instytucji sektora publicznego. Konkurs rozegrano w dwóch kategoriach, które odpowiadają specyfice miejsca zatrudnienia uczestników: Jednostki państwowe i Jednostki samorządowe. Ideą konkursu było motywowanie księgowych i ekonomistów do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a celem wyłonienie i promocja najlepszych spośród nich. W konkursie udział wzięło kilkuset specjalistów od finansów z całej Polski. Aby zakwalifikować się do finałowej grupy należało w okresie od 25 sierpnia do 26 listopada 2014 rywalizować przez cztery etapy konkursu. W każdej kategorii został wybrany jeden zwycięzca: Mistrz Finansów Publicznych w jednostkach państwowych i Mistrz Finansów Publicznych w jednostkach samorządowych.  Dorota Ratkowska uzyskała najwyższy wynik biorąc pod uwagę obydwa konkursy i oprócz tytułu „Mistrz Finansów Publicznych w Jednostkach Samorządowych otrzymała dodatkowy tytuł Mistrza Finansów Publicznych.

Dorota Ratkowska ukończyła studia ekonomiczne w Politechnice Koszalińskiej w 2000 r. Ponadto wiedzę uzupełniła na rocznym studium podyplomowym w Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie na kierunku rachunkowość. Od maja 2003 r. pracuje w Urzędzie Miejskim w Darłowie na stanowisku inspektora ds. księgowości budżetowej i sprawozdawczości w referacie Budżetu i Finansów.

Gratulujemy!

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl