Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10767391, w październiku 38876, dziś 187; on-line: 163

Echo Darłowa

Świąteczne Spotkanie Wędkarzy i Przyjaciół

W sobotę 6 grudnia w siedzibie Koła PZW „Łosoś" w Ośrodku Hodowlano - Zarybieniowym odbyło się tradycyjne uroczyste świąteczne spotkanie darłowskich wędkarzy i ich przyjaciół. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali ładny pamiątkowy, okolicznościowy  znaczek.

Prezes zarządu głównego PZW Dionizy Ziemiecki życzył wszystkim wędkarzom i ich rodzinom mniej kłopotów, więcej szczęścia i tej wymarzonej największej ryby złowionej w roku 2015. W imieniu władz PZW uhonorował Arkadiusza Klimowicza Złotą Odznaką Polskiego Związku Wędkarskiego za zasługi dla polskiego wędkarstwa takie jak np. wspieranie wędkarskich zawodów sportowych oraz mistrzostw krajowych i międzynarodowych, a także młodych adeptów wędkarstwa. Warto wiedzieć, że Arkadiusz Klimowicz już w wieku 13 lat został członkiem PZW i pasjonatem wędkarstwa. Srebrną Odznaka PZW wyróżniono Ryszarda Sadowskiego członka zarządu darłowskiego koła „Łosoś" i opiekuna Darłowskiej Szkółki Wędkarskiej.  Szefa darłowskiego koła PZW Piotra Ebla wyróżniono Medalem za Zasługi dla Polskiego Wędkarstwa. Na ręce prezesa Piotra Ebla władze PZW i przyjaciele złożyli drobne upominki w podziękowaniu za jego wielki wkład i zaangażowanie w rozwój darłowskiego i pomorskiego wędkarstwa. Burmistrz Darłowa podziękował za wyróżnienie i życzył wszystkim wędkarzom z okazji zbliżających się Świąt zdrowych spokojnych dni spędzonych w rodzinnym gronie oraz złowienia taaaakiej ryby w roku 2015.

Przy okazji pragnę poinformować Czytelników, że zarząd koła PZW w Darłowie w sobotę 20 grudnia w godzinach od 14 do 16 organizuje akcję pod nazwą: „Podaruj Życie Karpiowi na Święta". Każdego uczestnika akcji, który wypuści karpia do stawiku miejskiego przy ul. Osadniczej zarząd koła nagrodzi i zaprosi na ognisko. Zapraszamy dorosłych wraz z dziećmi.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl