Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10766931, w październiku 38752, dziś 63; on-line: 209

Echo Darłowa

Medaliści w konkurencji kumite Darłowo

XIV PUCHAR POMORZA ASHIHARA KARATE - DARŁOWO 12-13.12.2014 r. - relacja

W Darłowie odbył się XIV Puchar Pomorza Ashihara Karate w konkurencji kihon (prosty układ karate), kata (zaawansowany układ karate), grappling (rodzaj zapasów) i kumite (walk sportowych karate) w pięciu kategoriach wiekowych. W zawodach uczestniczyli zawodnicy w przedziale wiekowym od 6 do 42 lat. Impreza odbyły się pod hasłem "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ". Sędzią głównym zawodów był prezes Polskiej Organizacji Ashihara Karate - sensei Dariusz Winiarski 4 dan. Większość pojedynków w konkurencji grappling i kumite stała na wysokim poziomie sportowym, a zawodnicy zaprezentowali dobre przygotowanie kondycyjne i taktyczne. Szczególne emocje towarzyszyły walkom finałowym w kategorii seniorów, a zgromadzona publiczność brawami nagradzała udane akcje zawodników. Dobry poziom zaprezentowali także zawodnicy startujący w mocno obsadzonych konkurencjach form kata i kihon.

W zawodach bardzo dobrze wypadła ekipa Klubu Ashihara Karate i Ju Jitsu z Darłowa zajmując czołowe lokaty we wszystkich konkurencjach.

Do wyróżniających zawodników z Darłowa należeli: seniorzy Łukasz Łukomski i Tomasz Bacewicz, a wśród dzieci Igor Żebrowski, Kamil Zieliński, Igor Majewski i Gabriel Ułanowicz.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został senior - Łukasz Łukomski 8 kyu (niebieski pas) z Darłowa, który zajął 1 miejsce w konkurencji kikon, kata i kumite oraz 3 miejsce w grappling. Specjalną nagrodę za waleczność i hart ducha otrzymała 6 letnia - Damian Basiński 10 kyu ze Słupska. Nagrodami we wszystkich konkurencjach za zajęcie miejsca 1/ 4 były dyplomy, puchary, medale i nagrody rzeczowe. Puchary dla najlepszych zawodników w konkurencji kumite - ufundował Burmistrz Miasta Darłowo, a dla najlepszego zawodnika - Przewodniczący Rady Miasta Darłowo.

Zawody odbyły się pod patronatem Polskiej Federacji Sztuk Walki i Sportów Obronnych i były współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Darłowa.

 

Klub Ashihara Karate i Ju Jitsu w Darłowie - zaprasza na treningi w Centrum Sportowym Herkules,

ul.Wieniawskiego 10 A -14 B w poniedziałki, środy, piątki  godz. 18.00.

Więcej informacji o klubie na stronie internetowej: http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htm

 

KAKiJJ - Darłowo
Darłowo, ED 12/2014

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl