Portal informacyjny, największa baza informacji o Darłowie, Darłówku i gminie Darłowo oraz interaktywne plany i mapy.

  SERWIS INFORMACYJNY

  INFORMACJE DLA TURYSTÓW

  BAZA NOCLEGOWA

  MAPY I PLANY

  DZIAŁ OGŁOSZEŃ

  REKLAMA

Auta Retro

REKLAMY

"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku
"Lidia" HOTEL SPA w Darłówku

Ogłoszenia Katalog Foto galeria Mapy

 

wizyt: ogółem 10767250, w październiku 38814, dziś 125; on-line: 92

Echo Darłowa

Roman Strzałkowski

Srebro od Marszałka dla Romana Strzałkowskiego

Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski w przeddzień Nowego Roku zorganizował dla najlepszych działaczy sportowych oraz zawodników wiedzy sportowej Olimpijskie Podsumowanie roku 2014 w ramach spotkania Rodziny Olimpijskiej. W wyróżnionym gronie znalazł się Roman Strzałkowski, który przypomnijmy znalazł się na II miejscu w ogólnopolskim konkursie wiedzy sportowej w turnieju Mistrzów który odbył się w lipcu w Dzierżoniowie i III miejsce w finale indywidualnego  ogólnopolskiego turnieju wiedzy olimpijskiej „Od Samonix do Soczi" jaki został przeprowadzony w sierpniu w Białymstoku.

Za 45 letnią owocną pracę i zaangażowanie w propagowaniu idei darłowianin otrzymał Srebrny Medal za Zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego.

Na spotkaniu okazało się, że dzięki wsparciu Burmistrza Miasta  organizacji turniejów wiedzy olimpijskiej, Darłowo oprócz Łobza, Kalisza, Przelewic i Kołobrzegu znalazło się w wąskim gronie miejscowości, które propagują wśród młodzieży idee olimpijskie.

Dodajmy, że w przeprowadzaniu turniejów wiedzy od samego początku wsparcia udziela Miejskie Gimnazjum im. S. Dulewicza, w murach którego wyłania się najlepszych kibiców sportowych.

 

Leszek Walkiewicz
Darłowo, ED 12/2014

Roman StrzałkowskiRoman Strzałkowski w doborowym towarzystwie: Stanisławem Kopeć Prezesem Zachodniopomorskiej Rady Olimpijskiej i medalistą olimpijskim Marianem Tałajem

Auta Retro

strona główna

o nas

reklama

kontakt

Serwis informacyjny o Ziemi Darłowskiej

infopomorze.pl | iwczasy.pl | plan.darlowo.pl | plan.dabki.info | plan.wicie.info
mapa.gmina.darlowo.pl

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2005-2009 www.infodarlowo.pl, www.infopomorze.pl